Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam i ne zanima me postoji li vec ovakva tema, kome se ne svidja ne mora da cita niti pise ista lol Ovo mu e bilo ko uputstvo za upoRabu a sad da se vrnem na sredu, sve se nesto mislim, ne znam el da joj se radujem ili da jedva cekam da prodje, em je po sred nedelje i znam da imam da radim jos toliko koliko sam radila do vikenda em se nekako razvuce ko zvaka tek ispljunuta na asValt i zgazena novim cipelama ...... roll zbunjiva skroz :?
bas glupa ova sreda... ko da sad na posao ide??
pa ti onda misli kako ti ostalo samo jos toliko od nedelje koliko je do sad proslo lol mozda deluje pa ti bude lakse lol
Sreda, k'o i svaki drugi radni dan. 8)
Ne znam i ne zanima me postoji li vec ovakva tema, kome se ne svidja ne mora da cita niti pise ista lol Ovo mu e bilo ko uputstvo za upoRabu a sad da se vrnem na sredu, sve se nesto mislim, ne znam el da joj se radujem ili da jedva cekam da prodje, em je po sred nedelje i znam da imam da radim jos toliko koliko sam radila do vikenda em se nekako razvuce ko zvaka tek ispljunuta na asValt i zgazena novim cipelama ...... roll zbunjiva skroz :?

meni se tema ne svidja, ali sam morala to i da napisem... eto...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ja vec reko shta mislim
al poshto mi klikeri vako rano josh ne ferceraju... pjepisujeeeeem!

sredom ubadam u sred srede kao prstom u pekmeeeeeez

a jel dzemo josh voli dzem, hmmmm?
E pa, srečna vam nova...sreda. Ljub-ljub, cmok-cmok... shock
mozda kod teb u kuCCinu, ovdi je sreda u cetvrtak kad nije petak lol
a kad nije subota ??? je li i onda srijeda ? lol
subotom je sreda kako ne znas, taman sred vikenda lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:33 am.