Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ili... neptun je kriv za sve shto vas snashlo....

a shto je lepoooo.... mmmmm

priznajem.... govorili su da ce i meni jednom doci iz goopeta u glavu, a ja nisam verovalaaaaa.... :D :D :D

negoooooo.... jel verujete vi u sve ovo i takooooooo.... hmmmm...
Vodolija 2013: Horoskop za ljubav, porodični i društveni život

Ovo je godina za promene. Često Vodolije izbegavaju romantične ili intimne odnose na duge staze u korist svoje nezavisnosti. Zahvaljujući kretanju Neptuna, kako pokazuje godišnji horoskop za Vodoliju 2013., vaša osetljiva priroda će čeznuti za životnom lekcijom koju pravo vezivanje može doneti. To znači da ćete vezi u kojoj ste se našli dati šansu da postane dublja i smisaona. Venera će vas podstaći da uživate u zadovoljstvima i u novoj, dubljoj prisnosti sa partnerom. Do jeseni, mogućnost da otvorite svoje srce zauvek je velika. Ne plašite se da predate celog sebe u tom periodu. Možda ste još uvek nespremni da se posvetite nekome u potpunosti, ali je i vreme da se oslobodite unutrašnjih strahova. Vaša mirna priroda će vam i ovog puta pomoći da postignete zajedništvo.
malo mi sumnjiva ova mirna priroda.... al ajd... da ne trazim dlaku u jupijajeeeeetu lollollol
Vjerujem samo u ono sto vidim a i to mi postalo diskutabilno Smile
Cekajte, idem i ja!!!
ili... neptun je kriv za sve shto vas snashlo....

a shto je lepoooo.... mmmmm

priznajem.... govorili su da ce i meni jednom doci iz goopeta u glavu, a ja nisam verovalaaaaa.... :D :D :D

negoooooo.... jel verujete vi u sve ovo i takooooooo.... hmmmm...

duga putanja lol
Venera je u Jarcu.
Posto sam znak Jarca simbolise Srbiju, ovo je period kada ce ljudi iz Srbije u odnosu na druge narode, imati dosta vise beneficija, simpatija i naklonjenosti.

............ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzT! lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
e pa u to ime živeli i srećan mi rođendan.. lol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
e pa u to ime živeli i srećan mi rođendan.. lol

a ja mislila da si i ti vodolija lollollol
ma jok.. ja sam riba, al samo horoskopska.. i baš zato srećan mi rođendan.. lol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ma bezi bre tamo.... ako neptun ne baca gama zrake na TI! TongueTongueTongue
Niti vjerujem niti ga čitam više od momenta kad su mi slagali da ću dobiti veliku sumu novca a ja izgubila novčanik sve sa karticama , dokumentima a Boga mi i nešto para evil slute slutave lol a da , inače sam lavica , tako kazu lol
Venera je u Jarcu.
Posto sam znak Jarca simbolise Srbiju, ovo je period kada ce ljudi iz Srbije u odnosu na druge narode, imati dosta vise beneficija, simpatija i naklonjenosti.

El idemo za Srbiju??? Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Venera je u Jarcu.

Ja ne mogu tamo da idem. lollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Venera je u Jarcu.

Ja ne mogu tamo da idem. lollollol

Znala sam da si nesto zabrljala Smile
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:46 pm.