Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Postovanje svim forumasima, sta mislite ljudi iz Beograda i okoline da se svi dogovorimo, da se skupimo zajedno na jednom mestu i upoznamo? Bilo bi to jako interesantno
Ja sam uvek ZA. Nadajmo se da će ovaj put biti više zainteresovanih, pogotovo žena, nego pri nekim ranijim okupljanjima. Bilo je već tema u vezi okupljanja, ali takve teme su uvek dobrodošle Smile
jes.. pa posle ne mogu da ostanem živ od žena.. lolloltwisted
Postovanje svim forumasima, sta mislite ljudi iz Beograda i okoline da se svi dogovorimo, da se skupimo zajedno na jednom mestu i upoznamo? Bilo bi to jako interesantno

A da pitam ja tebe nesto?Zasto samo iz Beograda i okoline?
to je iz samo zbog iz prakticni razlozi.... lol
mi iz Krnjace se druzimo samo s ljudima iz Borce 8)
Samo recite mjesto i vrijeme pa cemo mi iz Bosne da vam banemo nepozvani Tonguelol
Samo recite mjesto i vrijeme pa cemo mi iz Bosne da vam banemo nepozvani Tonguelol

20. januar, Beograd, 16.00, ispred hotela Moskva

Tongue

Da, to bi bas bilo interesantno.

Tongue

menjaza sliba sa sp? :D
Kuku lele sto ste ludi za BG !!!!!
Ima Srbija sem BG jos lepig gradova .

naravno, PIROT na primer lollollol

Od kad je Bg lep? lol
So Long, and Thanks for All the Fish...

Tongue

Cekaj meeee ja ću sigurnooo doćiiii samo me čekajjjj dugooo ... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:18 pm.