Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja imam edno teKnichko pitanje, mism toj ocu li se udavam necu li sam odlucila, ocu, e sad teKnichko pitanje je el mora da me nosi preko prag ( shta ako ni e golem prag, ili sta ako nemamo prag bemti) el moz neko da mi pomogne saS svoje iskustvo? El da ugradjujem sd prag shta li? roll
Ma bas te briga kako ces da udjes u kucu, gledaj ti da ne izletis iz nje ! 8) Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
maaa ja izlazim samo postrance, nemamo tolko shiroka vrata za mene vako mrshavu, nego ti si neozbiljna, el da ugradjujem sd prag, oklen ja znam kako se ugradjuje prag bemti shock
ma di da izleti.. JanKa kad uđe.. ušla je..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ja imam edno teKnichko pitanje, mism toj ocu li se udavam necu li sam odlucila, ocu, e sad teKnichko pitanje je el mora da me nosi preko prag ( shta ako ni e golem prag, ili sta ako nemamo prag bemti) el moz neko da mi pomogne saS svoje iskustvo? El da ugradjujem sd prag shta li? roll

Jadan covek nema mu druge nego da iznajmi jednu vaku masinu Smile)

(http://www.rttrans.co.rs/wp-content/uploads/2012/04/Grove-TMS300-580x396.jpg)
idea neE losa al on treba da me prenese a ja nemam prag bre, TOJ je problem ne prenoshenje nego prag shock
a za koje će ti prag?.. lol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica

Da se mladozenja sa sve Janu ,spotakne na njega Tonguelol

zbog radi narodni obicaji bemtecoravu twisted
maaa ja izlazim samo postrance, nemamo tolko shiroka vrata za mene vako mrshavu, nego ti si neozbiljna, el da ugradjujem sd prag, oklen ja znam kako se ugradjuje prag bemti shock

Ti samo ugradi prag tolerancije a bem li ga Jano, mozda on ima toJ prag u kucu??

El se zenis il udavas??? shock
Cekajte, idem i ja!!!
ti Jelena mene malo sd podebavas, bre mori zeno nigde gde zivimo nema prag, di da nadjem prag sd preko kojeg mora da me prenese shock
a ko je Jelena?.. lol
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Cek ,cek mislim da je moj Stojko stolar ,cu ti ga posaljem da ti ugrati taj prag , bem ti prag vise lollollol
a ko je Jelena?.. lol

oklen znam, pitaj Nikitu roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:37 am.