Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jes nece mu bidne prvi put, nego sam ja ispala iz savremenih zbivanja, di bi ste vodEli choeka koji je stranac a takoreci vas,Kalemegdan smo vec apsolvirali, Knez,Narodno pozoriste, Bulevar, razvalili smo se od pljeskavica u "leskovac" u Balkanskoj.... onaj trzni centar na N.Beogradu ni ne znam kako se zove, setali smo kejom, krstarili Dunavom......kafane ne volE pa moz slobodno da ih izostavite, sta ja to da mu sledeci put pokazem a da se ne ponavlja isto od prosle godine? roll
probaj da se promuvas Vrcinom... ili Lestanima!

Toliko toga ima da vidis da ce se iznenadis
a di mu ga e taj Vrchin i Leshtani?
el ce ni vodis preko veze na Beli Dvor? 8) lol
nemO sam te vidla da jos jednu slicku samo stavis od onamo, ce te utepam twisted
ce te ljUbam u toJ celavo glavO zbog radi toga lol
da znas da mi se to vec svidja...
A zar bas bas moras u BiJograd? Htela sam reci roll da ima jos lepih mesta koje treba videti..... Smilewink
I moja sestra kad dovede muza ona ga vodi u Beograd... :?
pa men i u Blejograd kuca i shveca, tam ga vodim ali ce vidi sledeci put i nesto od Serbie
Jes nece mu bidne prvi put, nego sam ja ispala iz savremenih zbivanja, di bi ste vodEli choeka koji je stranac a takoreci vas,Kalemegdan smo vec apsolvirali, Knez,Narodno pozoriste, Bulevar, razvalili smo se od pljeskavica u "leskovac" u Balkanskoj.... onaj trzni centar na N.Beogradu ni ne znam kako se zove, setali smo kejom, krstarili Dunavom......kafane ne volE pa moz slobodno da ih izostavite, sta ja to da mu sledeci put pokazem a da se ne ponavlja isto od prosle godine? roll

zbog radi.. lol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:59 am.