Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

svi koji su nekad pre dve tri godine bili na ovaj forum i nesretnim slucajem napustali, zbog debilizovanih korisnika koji su znali unistiti prijateljstva i druzenja kroz teme. Doslo je vreme da predjemo na novi forum, mani te se vise ovih citanja u nadi da ce odleprsati pojedina bagra idiota sa ovog foruma, koji su oduvek znali unistiti druzenja. Poslacu vam preko fejsbuka u poruci forum gde postoji zakon za ovakvu bagru i bice nam bolje. wink hvala bogu pa imam jos uvek vase fejsbuk adrese cujemo se uskoro, poslacu vam poruke....
ne laprdaj ovde je uvek bilo zabavno, cekaj samo dok se stari ponovo upoznaju

kao prvo neznas koje smo teme otvarali, nekad a i neznas koja je sustina naseg druzenja bila. Nemas pojma i ne pravi se ko zna ko.
Kao drugo ; imam par prijatelja na fejsbuk pa cak i neke dame sa ovog foruma od nekad, i pokusali su se vratiti na ovom forumu par puta. ali bili izvredjani od ovih koji iz dana u dan unistavaju forum. Sta se drugo moze ocekivati, kad su ovi novi poceli koristiti imena nekih od pre lazno prestavljanje itd. srecom pa na fejsbuk imam stranicu starog drustva sa ovog foruma.
Ako moze jedno pitanje?....Je li vaznije koliko je ko ovde ili kakva je osoba?
ja sam ovde od 2006

I samo 12 poruka?! Svaka čast! lolwink
ja sam ovde od 2006

I samo 12 poruka?! Svaka čast! lolwink

Novo odelo lol
ja sam ovde od 2006

na profil pise da si od danas registrovani korisnik pa hajde onda reci ime koje si koristila od 2006 , 2009,2010, 2011, 2012
Ako moze jedno pitanje?....Je li vaznije koliko je ko ovde ili kakva je osoba?

ma jok samo sam hteo da pozdravim staro drustvo koje odavno napustilo ovaj forum zbog pojedinaca, inace staro drustvo svi smo na okupu preko fejsbuka ali vole oni ponekad da citaju provere dal je jos uvek ona bagra na forum koja ume unistavati teme i druzenja kao nekad, sve dokle njih bude bilo nazalost staro se drustvo ne vraca , bar to svi izjavili na fejsbuk , jer smo na vreme postali tamo prijatelji kako se nebi izgubilo,prijateljstvo.

kao prvo neznas koje smo teme otvarali, nekad a i neznas koja je sustina naseg druzenja bila. Nemas pojma i ne pravi se ko zna ko.
Kao drugo ; imam par prijatelja na fejsbuk pa cak i neke dame sa ovog foruma od nekad, i pokusali su se vratiti na ovom forumu par puta. ali bili izvredjani od ovih koji iz dana u dan unistavaju forum. Sta se drugo moze ocekivati, kad su ovi novi poceli koristiti imena nekih od pre lazno prestavljanje itd. srecom pa na fejsbuk imam stranicu starog drustva sa ovog foruma.

Ali mene sigurno nemas na fb... roll

Ali mene sigurno nemas na fb... roll

NI MENE Tongue
mene stvarno nema šanse da znaš....heheheh te 2006. nisam imala pojma da se komp koristi za ovakve sajtove .... bolje i da sam ostala u neznanju, ali šta je tu je...

ne želim da se okupljam, ali ne vidim ni razlog stalnog pljuvanja po ljudima koji su novi, forum nije ni vaš ni naš...prosto tu je...ko hoće da piše, on piše i to je to...a ako već imam neku drugu komunikaciju sa nekim, stvarno ne vidim razlog da sa njim kuckam ovde...tako da mi te priče deluju malo detinjasto shockrollwink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
covek hoce da se pohvali ....da ima fb ....i dug radni staz na forumu ... winklol
I tako još jedna, možda dobra namera...propade u startu... lollollol
Jbg sto se ne pohvali da se ozenio,digao sprat i napravio copor decurlije!Ovo mu bas i nije neka pohvala lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:05 am.