Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danas je 24.01.2013. i Broj Jedan je odlučio da vodi forumski dnevnik.... shock

Danas je bilo nešto neobično veselo na forumu. Počele su i teme da se kradu od bivših članova sada novih starih preobučenih. Jana se još nije udala a kad će ne znamo..... shock
Iju! Temu sam mu nenamjerno "ukrala" ima tri godine a ti mi sad sudis???? shockshock To je Srbija! lollol

Jana se nije udala ali jos se ceslja 8)

Dodaj u ovaj Dnevnik, da je danas bilo veselo jer kavgadzije nisu imale vremena za forum Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Upravo mi obaveštajna služba javlja da je čuveni Sejlor đetić iz bratske nam Crne Gore doputovao letom 423 iz Tivta i da je uspešno sleteo u Beograd i da se domunđav'o sa Perom i Zaretom, ne bili se sjutra ošašavili od nekog alkohola u nekom bircuzu..... shock
Danas je 24.01.2013. i Broj Jedan je odlučio da vodi forumski dnevnik.... shock

Danas je bilo nešto neobično veselo na forumu. Počele su i teme da se kradu od bivših članova sada novih starih preobučenih. Jana se još nije udala a kad će ne znamo..... shock

ne ide joj se u minken lol
el to znaci da treba da krenem?? shock

Zlicooooooo
Cekajte, idem i ja!!!
Iju! Temu sam mu nenamjerno "ukrala" ima tri godine a ti mi sad sudis???? shockshock To je Srbija! lollol

Dodaj u ovaj Dnevnik, da je danas bilo veselo jer kavgadzije nisu imale vremena za forum Tongue

Ja do oću da ti sudim, odavno bi ti već izeo iznutrice u bešamel sosu.... shock
Upravo mi obaveštajna služba javlja da je čuveni Sejlor đetić iz bratske nam Crne Gore doputovao letom 423 iz Tivta i da je uspešno sleteo u Beograd i da se domunđav'o sa Perom i Zaretom, ne bili se sjutra ošašavili od nekog alkohola u nekom bircuzu..... shock

Dodaj i ovo...Covek dolazi iz inostransta a oni ga ugoscavaju u bircuzu lol
I to je Srbija winklol

Besamel sos i iznutrica ne idu zajedno lollol
Cekajte, idem i ja!!!
el to znaci da treba da krenem?? shock

Zlicooooooo

Molim, mene zoves? lollollol
Jeste, tebe.

Da naidjem ja po tebe pa da podjemo na tu festu? Brojka ce da nas ceka Smile
Cekajte, idem i ja!!!

Besamel sos i iznutrica ne idu zajedno lollol

Za dobru svinju nema loših pomija.... shock
Ko je dobra svinja? lol
Cekajte, idem i ja!!!
Jeste, tebe.

Da naidjem ja po tebe pa da podjemo na tu festu? Brojka ce da nas ceka Smile

lollollollol
Nije ti to bas pametna ideJa. lol
shockshock

Nisam ni ocekivala da je pametna obzirom od koga je lol
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:47 pm.