Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Unapred se izvinjavam sto mi je tema ozbiljna, citam online nase novine i ne mogu da ne primetim silna ubistva zena od strane muskaraca s kojim zele da raskinu, da li je moguce da je u muskoj svesti ta zelja za posedovanjem toliko jaka da se vode onom " ako ja ne mogu da te imam nece te imati niko" , ubijaju i zene ali najcesce iz drugih pobuda. Ne kazem da su svi muskarci uvrnuti ali me ovo plasi, ko je zaduzen za to, socijalne sluzbe, psiholozi, da li ta devijacija u umu odraslog muskarca dolazi od televizije ili iz istorije "temperamentnih" predaka kao gen mutant, je li posledica minulih ratova, ekonomskih uslova u kojima se zivi, straha da se ne ostane sam....cega...... roll
Unapred se izvinjavam sto mi je tema ozbiljna, citam online nase novine i ne mogu da ne primetim silna ubistva zena od strane muskaraca s kojim zele da raskinu, da li je moguce da je u muskoj svesti ta zelja za posedovanjem toliko jaka da se vode onom " ako ja ne mogu da te imam nece te imati niko" , ubijaju i zene ali najcesce iz drugih pobuda. Ne kazem da su svi muskarci uvrnuti ali me ovo plasi, ko je zaduzen za to, socijalne sluzbe, psiholozi, da li ta devijacija u umu odraslog muskarca dolazi od televizije ili iz istorije "temperamentnih" predaka kao gen mutant, je li posledica minulih ratova, ekonomskih uslova u kojima se zivi, straha da se ne ostane sam....cega...... roll

Nista drugo do cista bolest...
Ljubomora ne postoji, samo bolesna sujeta, znas ono, MENE da ostavi zbog tamo nekog...Ne pitajuci se pri tome, sta je uradio ili nije, da doprinese tome da bude ostavljen.... 8)
Dzoni
pre tri godine je ubijena u Beogradu jedna divna zena na svom radnom mestu( u bolnici) koju sam dobro znala, andjeo od zene, zaista, od strane bivseg muza s kojim nije bila desetak godina u braku vise.....razlog se ne zna do dana danasnjeg, skoro svakodnevo citam takve vesti i pitam se kako da zene prepoznaju takve i da ih se klone pre nego postane kasno roll
Ako pocne da je tretira kao svojinu, neka bezi glavom bez obzira....bar ja tako mislim roll
Dzoni
mislim da zene cesto to pogresno tumace kao izraz ljubavi, " on ne moze da zivi bez mene" je iluzija da su nekome bezgranicno potrebne, svako je zamenjiv i bez svakoga se moze, no sta je ono sto odluci tj presudi momenat kada se ljubav pretvori u ubistvo?
Jednostavno bolest koja tinja u glavi...i samo joj treba neki okidač...

Porazavajuce je jos i sto se ovakva ubistva često ne dešavaju u afektu, nego smišljeno...
Dzoni
Kazu da psihopatije u drustvu normalno ima. Citala sam I ja dosta o tome jer me zanimalo. Nedostatak emocija osecanja potreba da se neko kontrolise.Psihopatama je samo jedno cilj a to je da kontrolisu. Muce svoju “zrtvu”. Prvo je dobro upoznaju vide sve njene slabe tacke a onda ih koriste . To su ljudi koji nemaju savest.Normalnom coveku savest je kocnica njima ne.Sve moze samo da bi se doslo do cilja. I naravno kada tlo pocne da se ljulja dolazi do histerije haosa. Kada osete da gube hvata ih panika I moguce je da dodje do toga da zrtva izgubi zivot.
Poznavala sam jednu zenu koju je muz tukao toliko da joj krv isla na usi.A ona je opet ostajala sa njim. Da ne pominjem da je ona bila izuzetno sitna zenica a on tri puta veci krupniji od nje.Mnogo puta je bezala od njega I dolazila kod nas da se skloni dok se on ne smiri.Secam se mala sam bila.Ona cini mi se nije imala samopouzdanja da prekine I zivi sama a uz to kad vidi da pretera on se malo smiri pa se njoj ucini da on I nije toliko los da zivot moze da bude podnosljiv.

Ma gadna stvar.

Ko ima snage da se odupre taj se spasi ko nema na zalost dodje I do toga da izgubi zivot.
Licno, meni bi bilo porazavajuce da budem sa nekim ko ne zeli da bude sa mnom ... zasto bih ga onda na silu zadrzavao!? Problem generalno postoji i ucestao je, uzrok ne znam ali koliko vidim jedini vid preventive jeste da se te zene na prvi znak nekakvog maltretiranja pokupe i odu. Naravno da tu postoji niz prepreka, tipa gde da odu, od koga da potraze pomoc ali sklon sam misljenja da su zene snalazljivije od muskaraca ali usled ustaljenih drustvenih normi nisu imale potrebu da ispoljavaju tu svoju sposobnost.
mislim da zene cesto to pogresno tumace kao izraz ljubavi, " on ne moze da zivi bez mene" je iluzija da su nekome bezgranicno potrebne, svako je zamenjiv i bez svakoga se moze, no sta je ono sto odluci tj presudi momenat kada se ljubav pretvori u ubistvo?

poremećen um..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

poremećen um..

opsesivan roll
ma šta bre opsesivan.. faca si ako voliš i pustiš tu osobu.. ako već želi da izađe iz priče.. ali malo je tako velikih osoba..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ma šta bre opsesivan.. faca si ako voliš i pustiš tu osobu.. ako već želi da izađe iz priče.. ali malo je tako velikih osoba..

oops

Voli čovek ženu pa je mlati do smrti........jebote vi čim odete iz Srbije sve vam nenormalno......jebo vaš zapad :?

jedini zlocin iz strasti je zadaviti u toku orgazma. to uglavnom rade zene, muskarcima.
ovo sto ove budale rade je obican zlocin iz straha, to su pichkice od muskaraca koji nisu u stanju da prihvate cinjenicu da ce ostati sami jer se plase da ce ostati dozivotno sami. postoje slicne pishkice koji ne ubijaju ali posle razvoda ne posecuju svoje dete i ne salju ni dinar bivsoj na ime alimentacije.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:49 pm.