Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sredstva za potenciju?? I koja?? I zasto??
El su danasnje zene toliko zahtevne ili jednostavno ne uzbudjuju mnogo, te ne pruzaju bas toliko zadovoljstva poput sporta ili kafane??

Vase misljenje o tome!?
danasnje zene toliko ne uzbudjuju da je to zahtevno a ebes seH kad moz s drugarima da odigras fucu i posle sednete nako znojavi na pivo i to sto zaudarate nikome ne smeta a moz i jajca da cheshkate do mile volje nako od uzivancije i to ponovo nikome ne smeta lol
Ja sam prepotentna, tako da bi mi trebala sredstva suprotnog efekta...msm...ako je ovo tema gde zene smeju da se oglase... rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ko ga shisha, neE napisO da je za nas dve zabranjeTo pa pishi kolko ti volja ti prepotentna lol
Moj entuzijazam je uvek dignut...ako mu smeta, nek ogranici temu (ili je zakljuca) lollollol
((http://s19.rimg.info/c67964ebab150da7070d643dbf2e6ee2.gif)) shock

lollollollol
Cekajte, idem i ja!!!
ti bi mu se provukla i kroz mishju rupu samo nesto da lanes na njegoj temi lol
Jeste, ja sam vuk u misijem ruhu... lollol
Joj kad dodje dr.Pera, ce vas utepa! 8)
Cekajte, idem i ja!!!
tuzicu vas u Udruzenje za zastitO zivotinja! Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
ove danasnje zene su sve nesto potentne, nije cudo sto mnogi muskarci izgube samo pouzdanje. onda pribegavaju raznim pilulama i magiji.

kap ekstrakta chilija ili ubod ose na odredjeno mesto resava probleme na duze staze! lol
Jeste, ja sam vuk u misijoj rupi... lollol

mislim da sad nece da provali da ti to ti lol
nemam pojma. mislim da nema bola bez ljubavi! lol
ove danasnje zene su sve nesto potentne, nije cudo sto mnogi muskarci izgube samo pouzdanje. onda pribegavaju raznim pilulama i magiji.

kap ekstrakta chilija ili ubod ose na odredjeno mesto resava probleme na duze staze! lol

Uvijek! To vas i boli 8)
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:45 am.