Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste primetili da zene, bez zelje da generalizujem, sve i uvek rade neke stvari koje muskarca mogu da izlude... ?! Niste?!

Ako niste - zasto niste?
Ako jeste - sta ste?

lolSmilelolshockoopsTonguerolltwistedevil :!: :?:
Moja zena, koju mnogo volim, uvek ali bas uvek posle upotrebe ostavi spustenu dasku.

<(doduse nasa daska je u kvaru pa ne moze ni da stoji, ima onaj maliugao u vertikali i tako uvek pada...)> roll
nesam nista primetila roll

....aaaa zastooo niste? :?
kako ja mrzim milion bocica od laka za nokte pa za jednu zenu ce trajati duze od njenog zivota... roll
reći ću mom mehaničaru da svrati na temu i da ti odgovori na ta pitanja :D wink
moja ima jednu kutijicu kao pozlacena od YSL (poklon od mene)... lici na tabakeru a sadrzi neke bojice.... e ta kutijica (poklon od mene) vecito lezi negde po kupatilu, na lavabou, ves masini, tus kabini, pored solje, u piksli.... ali nikad ne u ormaru namenjenom za odlaganje i cuvanje dragocene sminke i ostalih zivotno esencijalnih sitnica iz higijenske kolekcije... evil

zato sto ja ne primecujem ono sto necu da primetim 8)

zato sto ja ne primecujem ono sto necu da primetim 8)

...mudro primeceno.... uh sto to mene izludjuje... shock
al primecujem da si ti jedan lako izludjiv tip, neE onoj Kontri lako s teb roll
Da li ste primetili da zene, bez zelje da generalizujem, sve i uvek rade neke stvari koje muskarca mogu da izlude... ?! Niste?!

Ako niste - zasto niste?
Ako jeste - sta ste?

cccc, mogao si temu nazvati "sada cu da ofiram Kontru"... slobodno, ne ljutim se ja, a o onom slatkom sto si hteo posle vecere mozes samo da sanjas evil
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ako niste - zasto niste?
Ako jeste - sta ste?

Zene imamo problem za svako resenje. lol
moja ima jednu kutijicu kao pozlacena od YSL (poklon od mene)... lici na tabakeru a sadrzi neke bojice.... e ta kutijica (poklon od mene) vecito lezi negde po kupatilu, na lavabou, ves masini, tus kabini, pored solje, u piksli.... ali nikad ne u ormaru namenjenom za odlaganje i cuvanje dragocene sminke i ostalih zivotno esencijalnih sitnica iz higijenske kolekcije... evil

opet pojma nemas, pa to stoji tamo da mi uvek bude pri ruci i da se tebe setim (jaooooooooo), bem te smotanog Tongue

al primecujem da si ti jedan lako izludjiv tip, neE onoj Kontri lako s teb roll

Ovakvi komentari nisu za na ovu temu :!:

Izvoli pa sebi otvori svoju temu na ovu temu Tongue
Moja zena, koju mnogo volim, uvek ali bas uvek posle upotrebe ostavi spustenu dasku.

<(doduse nasa daska je u kvaru pa ne moze ni da stoji, ima onaj maliugao u vertikali i tako uvek pada...)> roll

roll a sta da radim sa daskom?!?!

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:21 am.