Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko je imao a ko bi ponovo?

Smes li priznati zbog koga si zorom palio forum?... Gasio tek kad te je pustala tvoja Virtualna ljubav?

Da li se zapitas gde je i s kime sad?
Jaje---- pises brises ha?! Tsssss ocekivao sam vise od tebe shock
(http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSqQUuFnQhJT9Xb8KLD_1X1h3QVBZHy4Osdj7l9eksRdjRfzST7cQ)
...
kad sam nesposoban da stavim fotku...
hebote verovatno sam jos uvek zaljubljen...
nek je sretna...
volim zene koje me inspirisu na razne gluposti...
a ona je bila ta... u ovom svetu...
...
kad sam nesposoban da stavim fotku...
hebote verovatno sam jos uvek zaljubljen...
nek je sretna...
volim zene koje me inspirisu na razne gluposti...
a ona je bila ta... u ovom svetu...

Bas je slatka. Rekao bih da te je tuznog ostavila. A bice i da joj je blejanje jaca strana, ha? Eh, nikovi, nikovi.... srce nam drobe... roll
ovaj forum zbog jedne plavuse... dogovorili smo se onako u zezanciji da se sretnemo medju 3000 ljudi, i desilo se, sreli nam se pogledi i dobio sam verovatno najlepsi osmeh svog zivota. imali smo neku ludu net hemiju, osecali se toliko da smo dolazili na forum skoro svaki put istovremeno, plus minus pola sata. goreli burno, voleli se i svadjali, bio je to pravi vatromet. nas prvi susret u dvoje je bio jedan od znacajnijih trenutaka mog zivota.
bilo je to davne 2006, i da nje nije bilo, ja bi odavno zaboravio za ovaj forum. ne kuckamo se vec nekih dve godine. znam gde je, sta radi, ali je nebitno...

moja najveca net ljubav, srodna dusa, ona za koju sam bio spreman skoro za sve osim da sutnem sve i odem za L.A. je sa jednog drugog sajta. to je bilo nesto najlepse, lepse neg sto sam zamisljao da moze postojati. udala se u Bec i verovatno zivi tamo. zato ja ne idem u Bec. ne komuniciramo odavno... nema ni nase kume vise...

sve u svemu ogromna kolicina srece i tuge, bez toga bi zivot bio mnogo prostiji. vredelo je.
jedna sa kojom sam se nasao u septembru i redovno dopisivao posle...nismo u vezi,al hocu da je jebem...nakon sto sam je po 70-ti put pitao da svrati da se jebe,ovaj put na vulgaran nacin,ona se uvredila i ne odgovara mi na poruke vise...valjda ce je proci to uskoro :D
Prva ljubav virtualna zaborava nema.

Ne razumem, zar je to mogucnO.... lolwink
Prva ljubav virtualna zaborava nema.

Ne razumem, zar je to mogucnO.... lolwink

sta?
pa prva se najvise pamti!
kao drugo, koja je razlika izmedju neta i telefona? ne bas velika... nisu ti ljudi u kompu, vec sa druge strane veze! ako si dobar madjionicar, mozes ih materijalizovati! wink
lollollol

Ipak je meni upucetO...e pa da ti recem....

za sex sam uvek, hmmm, ali samo i samo sa jednim i to do kraja zivota lolwink
pa pogledaj mi niknejm...i jos imam oklagiju
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:55 pm.