Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne može da izdrži, nikada..Smile))
Poslednja izmena Jun 25, 9:51 am od damica.
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

taman sam tela da stavim jedan expres lonac...fala ti sto mi rece da mi se ne smeeeju....Tongue

Nije meni problem što mi se svi smeju......problem su mi vetrenjače......i moja damicea što živi preko sedam mora,planina,reka,livada.......i tramvajskih stanica........
I ladno me preskoči.. pa da, lakše mu to nego da me zaobiđe..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Umislio da je duh..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Isterivacica na duKovi grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Toplo je bolan, svuci se grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:19 am.