Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jeste venchalno aljinche sam kupila,neke od vas su ga i videle, jednostavno, elegantno i shik, e sad sam na muci kakve cipele bzw sandale da obujem uz njeg? Imam chini mi se dve mogucnosti, da budu bele high heels ( sto je meni licno dosadno i ni jedne nisam videla da lice na nesto tj da budu seHi a ujedno i elegantne a da ne kostaju 600-700 eura) ili da kupim neke u boji koja nema veze sa venchanicom u nadi da se svaka boja slaze sa belom? Tema je ozbiljna te vE molim za predloge, savete i sl a ako imate i slicke moz slobodno da stavljate ovdi mozda uspem da nadjem nesto sto mi se svidja roll
a el mozemo i mi sto nesmo devojke? lol
ima jedne nego ne mogu nikako sliku da postavim...ako uspem ce vidis lollollol
EVO JEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

(http://ecx.images-amazon.com/images/I/81a3v77655L._SL1500_.jpg)
sve smo mi ovdi Biljko draga DevOjke dok se ne dokaze suprotno 8) , a cipelke su bas lepe lol
Vidim da je ozbiljna tema,ne razumem se u sandalice a bih rado pomogo,nisam video ni tu belu venčanicu koja odražava čednost i nevinost mlade(drugi treći put),ali ako treba oko gaćica savet za izbor tu bi mogo da pomognem,Oslonite se na mene ako zapnete
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
srecom pa mi muski nemamo takve dileme! :D
Zaboravik da dodam,i za razvod ako treba savet nekoj možem da dam,kako da dodvede do razvoda brak,a da je ne ufati na delu lollol
ajde ne qkaj.. ja ću ti dam moe, al da mi vrneš.. jedine su mi.. Pljavkico mi sve ostale pograbila..Smile))

(http://www.dodaj.rs/f/l/QI/2PyJcp9R/aaaaaaa.jpg)
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Pićoti li su lollol
fala fala samo DamicO ja tvou slichku ne vidim bre lol
sreća tvoja.. lol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
pa daj neki predlog, ideju slicku par iljada evra na zajam i tako shock
(http://image.dnevnik.hr/media/images/extra/Nov2012/60720127.jpg)

Tonguelol
e ove seljeeenee suu vrrrhhh,glasam z anjih,posle može i kad je poplava da ih nosi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:34 pm.