Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zna li neko dobar recept? ja bih pomesao; vinjak sa pivom kao predvecerije, a za ponoc Domacu seosku rakiju od 40 gradi sa kravljim sirom i malo kupusa.

Ako zna neko nesto bolje nek javi
Uz tu(mada prvi put cujem da je ima) od 40 gradi...Mozes samo recept od doktora dobiti winklol
Uz tu(mada prvi put cujem da je ima) od 40 gradi...Mozes samo recept od doktora dobiti winklol

jednom sam dobio da probam u gostima tu od 40 gradi. popio dve casice ko dam sam popio 5 na eks.
Ja bi Bowle....... Od champagner, kisele vode, al slatke roll

Malo limette............. Listove Minze................ lollollol

I puno leda...............

I ajd ubacujte voca, ko sta uFati...... lollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
I opet bi da je pijes?..I to u kasne sate lol

jednom sam dobio da probam u gostima tu od 40 gradi. popio dve casice ko dam sam popio 5 na eks.

I sve T se okrecalo................ lollollol

I sve T se okrecalo................ lollollol

ma jok ne bas odmah ali sam ko lud navalio na jos par casica , i umesto da odem kuci , ja navratih u kafance na jos po jednu , sutradan nema mi pola plate ... a racuni struja voda telefon tv internet zena dugovanja, pozelis da se obesis od muke.
hahahahahahhahah...i opet bi da prolazis kroz to? winklol
Ma ugriJ jos koju....... Pa nek ide zivot! lollollol
hahahahahahhahah...i opet bi da prolazis kroz to? winklol

Da, ali ovog puta licno kod kuce, spremio sam plan, ukoliko se bas napijem i zelim da izadjem dozvolicu zeni da me onesvesti kako .
ili lepo da me nabije pod leden tus.
hahahhahahahhahahah

Samo pazi da te ona ne opljacka lol
Il da te baci kroz prozor................... lollollol
hehe srecom ona nije toliko opasna ko tasta, ona bi me odrala ....
Onda napi tastu.Pa ti nju oderi winklol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:45 am.