Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Eto dragi forumasi, vema nedelje , decko zaljubljen a ona ljubomorna na svakog novajliju!
xexe bar koliko sam ja svatio ono dvoje ....
pa pocnite
Eto dragi forumasi, vema nedelje , decko zaljubljen a ona ljubomorna na svakog novajliju!
pa pocnite

ocigledno slabo kapiras..

no jel si me bocnuo na fb Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
e da dozvoljeni komentari publike ... da vidimo kako mozemo pomoci blond i onom njenom nepozeljnom idimidodjimi nedaj boze sacuvaj me boze i zakloni.
pa pocnite

ocigledno slabo kapiras..

no jel si me bocnuo na fb Tongue

da te bocnem ? hehe
pa pocnite

Ivane, opet iste fore praviš sa dva nika i svi su te provalili a ti si još ubeđen da te nisu provalili.... shock
pa pocnite

Ivane, opet iste fore praviš sa dva nika i svi su te provalili a ti si još ubeđen da te nisu provalili.... shock

e molim te kakav ivan ? hoces da se uveris da nisam ivan i kakva dva nika? sta pricas ti ? daj FB da ti posaljem poruku pa ces videti ko sam.
mani me vise.
ma nisam ja zaljubljen u tu kravu nego je jadna i bedna . napalila se bila kad cula havaji muvao je lik zajedno smo se smejali ona mislila ozbiljno lik na kraju joj odvali , " progledao sam, i moracu te izbrisati toalet papirom " dno-dna.

I meni neko kad spomene Havaje ja se primim oopslol
pa pocnite

e molim te kakav ivan ? hoces da se uveris da nisam ivan i kakva dva nika? sta pricas ti ? daj FB da ti posaljem poruku pa ces videti ko sam.
mani me vise.

A i na fb si kao ti.... shock
havaji to me podseti na mocvaru kod sumadije nedaleko od pariza :-P whahahahahahaha
ma nisam ja zaljubljen u tu kravu nego je jadna i bedna . napalila se bila kad cula havaji muvao je lik zajedno smo se smejali ona mislila ozbiljno lik na kraju joj odvali , " progledao sam, i moracu te izbrisati toalet papirom " dno-dna.

I meni neko kad spomene Havaje ja se primim oopslol

Jel na HonoLULU.... shock
A jel to na Havajima? lol

Nemam pojma ja samo pričam onako kako čujem..... shock
Ako nije tamo...necu se primiti lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:03 pm.