Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zanima me koliko nas narod pogadjaju desavanja u zemlji.
Posto je mnogi koji su proevropski orijentisani i teze ka tome,ali isto tako postoje i oni koji su negativno orijentisani po pitanju EU.
Dali smatrate da se Srbiji namecu ultimatumi,razni oblici podvala,razne zavere i tako dalje?Dali Srbski narod zaista nestaje?Sta mislite o tome ?
Zanima me koliko nas narod pogadjaju desavanja u zemlji.
Posto je mnogi koji su proevropski orijentisani i teze ka tome,ali isto tako postoje i oni koji su negativno orijentisani po pitanju EU.
Dali smatrate da se Srbiji namecu ultimatumi,razni oblici podvala,razne zavere i tako dalje?Dali Srbski narod zaista nestaje?Sta mislite o tome ?

I da znam odgovor ništa mi ne vredi.... shock
za srBski narod ne znam ali tvoja je gramatika ochajna roll
odlucili ste se za kapitalizam, a trazite komunisticka radnicka prava!

radite bre ljudi, okanite se vise praznika i bice vam bolje.
za pocetak svi ponovo u skolu da nauce srpski pa posle mogu da se bave politikom 8)
Moja gramatika je prava gramatika.Ne pripadam onima koji su prihvatili izmenjeno Srbsko pismo.Dakle u kontextu ovome glagol prestaje da vazi.Ako pogledate i izucis staro Srbsko pismo iz recimo 16,17,18 pa i 19 veka.Videces da ne postoji rec SrPski vec uvek i iskljucivo SrBski.Ko zna taj zna.Toliko tebi o gramatici,padezima i glagolima uvazena damo.GrBaca,GrBski znak i tome slicno.Gde se ocigledno vidi da se ne moze reci GrPaca,GrPski. jer je i u ovim slucajevima iza r B. I da ne nabrajam vise.Prijatan dan zelim.
za pocetak svi ponovo u skolu da nauce srpski pa posle mogu da se bave politikom 8)
Zavidim ti na obrazovanju,zaista.
e deda Milorade, kako god i srBski i srPski se pise malim slovom kao i reci koje zavrsavaju sa ski lol
e deda Milorade, kako god i srBski i srPski se pise malim slovom kao i reci koje zavrsavaju sa ski lol
Ja Srbiju naglasavam i iz tog patriotizma tako pisem.Izvini ako ti to smeta.
Moja gramatika je prava gramatika.Ne pripadam onima koji su prihvatili izmenjeno Srbsko pismo.Dakle u kontextu ovome glagol prestaje da vazi.Ako pogledate i izucis staro Srbsko pismo iz recimo 16,17,18 pa i 19 veka.Videces da ne postoji rec SrPski vec uvek i iskljucivo SrBski.Ko zna taj zna.Toliko tebi o gramatici,padezima i glagolima uvazena damo.GrBaca,GrBski znak i tome slicno.Gde se ocigledno vidi da se ne moze reci GrPaca,GrPski. jer je i u ovim slucajevima iza r B. I da ne nabrajam vise.Prijatan dan zelim.

Znaci i ti si jedan od opterecenih. Bilo bi sve u redu sa Srbijom i srpskim narodom, samo kada bi tim opterecenima uvalili krampove.
U tom starom srpskom pismu su uvek ostavljali razmak iza tacke!
Miodrakce!

jel dobio pozitivnu ili je pao Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
padnuo je ko mrtav, hoces ti da pravis to zito vise il cekas da se oladi? lol

Koliko vidim i na vasem forumu,kao i mahom na drugim forumima,sve se svodi na neka prepucavanja,ne imanje zivota,te trosenje vremena u prazno.Podmukla dobacivanja i ostale necasne stvari.Podmuklo,krajnje bezobrazno i nekulturno.
tako je deda Mijodrage nek si im reko mamicu im njijovu 8)

Koliko vidim i na vasem forumu,kao i mahom na drugim forumima,sve se svodi na neka prepucavanja,ne imanje zivota,te trosenje vremena u prazno.Podmukla dobacivanja i ostale necasne stvari.Podmuklo,krajnje bezobrazno i nekulturno.

ja se izvinjavam, i ja sam razocarena u njih samo tako, ali taki su bem im kukuruz, nit brige nit pameti nemaju, nego kazi ti meni kako si SmileTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:12 am.