Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zar staro prijateljstvo vise ne postoji? nisam ulazio neko vreme, nisam se snikim nikad zamerio na ovom forumu a sta sam dobio za uzvrat kad sam ponovo dosao? osim sto su pocele glupe sumnje o tome ko sam i razna imena ste davali, i sad ok ostalo na tome, medjutim pokusajte malo drugacije prihvatiti dobrodoslicom.

Recite sta god zelite ali svako, zna da je to tako na ovom forumu...
Evo ja cu da ti budem najbolji ortak,al' ako platis pivo-dva.pet...gajbu. roll
ne govorim ja ovo samo u svoje ime vec u ime i drugih ali okej ako ste resili da sjebete ovaj forum na ovakav nacin, na vasu zalost posle se ljutite kad vam seru po forumu a vi trebate pocistiti ta sranja i sto najgore cekate admina da vam se pridruzi.
ne govorim ja ovo samo u svoje ime vec u ime i drugih ali okej ako ste resili da sjebete ovaj forum na ovakav nacin, na vasu zalost posle se ljutite kad vam seru po forumu a vi trebate pocistiti ta sranja i sto najgore cekate admina da vam se pridruzi.

primetila sam da mogo kenjas za svoj lazni ili ti dupli nik
zar staro prijateljstvo vise ne postoji? nisam ulazio neko vreme, nisam se snikim nikad zamerio na ovom forumu a sta sam dobio za uzvrat kad sam ponovo dosao? osim sto su pocele glupe sumnje o tome ko sam i razna imena ste davali, i sad ok ostalo na tome, medjutim pokusajte malo drugacije prihvatiti dobrodoslicom.

Recite sta god zelite ali svako, zna da je to tako na ovom forumu...

Deki...cimas se bez razloga...I za mene misle da sam neko drugi..Ali mene zaboleeeee....Nek misli ko sta hoce......Opusti se wink
i za mene misle da sam neki drugi ali me zaboleee...
frustrirani ljudi i koruptni drzavni sluzbenici! :?

koja si ti debela svinja, pazi da te ne strefi slog! lollollol
Svi znamo da si ti jedan stari dekica,tako da nemoj da imas isuvise veliko misljenje o sebi! lol

I ti mozes sa Nedzlom,pod ruku ,pa kod doktora...Posle, malo svrati do neke klanice...Da ima neke vajde i koristi od tebe.
I za mene misle da sam Nata................... lollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
ok, pocinjem od kraja ka pocetku...
pozdrav ja sam taj ti takav , i necu vise obradjivati mada i nisam nedaj boze i zakloni nikog od muskih , za zene cu razmislim ali do tad zena cu da uteram i obradjivam koliko god mislim da treba s' uvazenim postovanjem
Ebo sebe ako ja tebe razumijem.............. lol

Nesto ne kontam jugo sprache heute... lollollol

ja tebe ni ne kontam ni razumem mada vidim da pricas mesano srpsko-deuchlandski .

no ne odnosi se nista odavle na tebe thelema to za ostatak koji bas voli da shcera sljagu sa svadjom i mene.

ja tebe ni ne kontam ni razumem mada vidim da pricas mesano srpsko-deuchlandski .

no ne odnosi se nista odavle na tebe thelema to za ostatak koji bas voli da shcera sljagu sa svadjom i mene.

Aaaaaaaaa............. Sad kontam. Ma mani to.

Moze cokolada s pirincom? lollollol
Ja sam prvi koji hoće da sjebe ovaj forum,ali se tebe iskreno ne sećam ni u kakvom obliku :? :? :?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:33 pm.