Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li smo toliko pukli (u mozak) da svaki dan se desi neko ubistvo, nisu nam vise sveta ni deca, majke, ocevi, supruge, devojke , prijatelji, komsije ... sta nam se to desilo ? Polako ali sigurno idemo u tri lepe ...

(sad kad krenu izgovori sindrom rata, nemastina itd)
Da li smo toliko pukli (u mozak) da svaki dan se desi neko ubistvo, nisu nam vise sveta ni deca, majke, ocevi, supruge, devojke , prijatelji, komsije ... sta nam se to desilo ? Polako ali sigurno idemo u tri lepe ...

Ja cu ti objasniti u par reci...Svi ratovi sto su iza nas,Beda,nemastina...Sve to nije uzrok tome ...Sem u nekim slucajevima Tonguelol

Ja cu ti objasniti u par reci...Svi ratovi sto su iza nas,Beda,nemastina...Sve to nije uzrok tome ...Sem u nekim slucajevima Tonguelol

Al si ga pojasnio .. cut gledaj Teletabise lollollol
hahahahhahahhaha

Na kom kanalu su? lol
Po stopi ubistava smo i dalje daleko od SAD. Ipak, pošto smo se kao društvo tokom 90-ih i 2000-ih ugledali na Amerikance umesto na severnu Evropu, prilično smo moralno propali kao društvo u celini. Nadam se da nikada nećemo toliko moralno posrnuti kao kauboji roll
nema se para, moralno rasulo > policija nespremna, policija nevoljna >
opsti haos, jad i beda >>>>>>>>

bez korenitih reformi (za koje ovo drustvo nema moralnu volju, ni materijalnu snagu), sistem moze da stagnira ukoliko se ubaci u opticaj neki novac i neka nesebicna vlast koja ne gleda samo svoj licni interes.
Situacija moze polako i da tone u anarhiju i divljastvo i dobit cemo mafijasku Italiju `70-ih.
Prikljucivanje u EU, strano forsiranje na poboljsanju nacina ponasanja koje bi poboljsalo situaciju u duze staze nema potporu u narodu, narod ce pre ziveti u bedi i cuvati Kosovo koje nema nego se predati redu, radu i disciplini. Sposobni ce i dalje bezati iz zemlje, bogati ce i dalje ulagati u inostranstvu.
Ko bi rekao, 2000. smo mislili da dolaze bolja vremena.

Elem, i dalje sam za povrat smrtne kazne. Znam, sa time necemo u EU. Ali verujem da bi procentualno smanjio ubistva i ostale zlocine.
Po stopi ubistava smo i dalje daleko od SAD. Ipak, pošto smo se kao društvo tokom 90-ih i 2000-ih ugledali na Amerikance umesto na severnu Evropu, prilično smo moralno propali kao društvo u celini. Nadam se da nikada nećemo toliko moralno posrnuti kao kauboji roll

U socijalizmu se narod plašio vlasti, policije...pa je manje i kriminala bilo. Naravno, to je imalo lošu stranu da je policija bila iznad zakona. Druga stvar je i to što se o tome manje pisalo.

Što se tiče morala, ne bih ja tu baš tako bio siguran. Tamo ljudi alarmiraju vlast kad god primete bilo šta sumnjivo a kod nas porodice, selo, izolovane zajednice još uvek naveliko kriju svoje sramote. Ko može da kaže šta se dešava medžu ciganima, zatvorenim vlaškim zajednicama u istočnoj Srbiji, po Pešteru, raznim selima, planinčugama? Silovanja, čedomorstva, incesti, surovost...mentalno zaostali članovi porodice bivaju godinama zatočeni u svinjcima, podrumima i ko zna šta sve još.

Sasvim je sigurno da stres, loš život, siromaštvo, otkazi izazivaju porodične lomove, napadaju nervni sistem ljudi. Nervoza, mržnja, očaj, iskidani živci dovode do smanjenog praga tolerancije i nasilja. Ovo društvo je nezainteresovano za probleme građana, nema para ni za lečenje psihički obolelih a kamo li za preventivu.

Što se tiče morala, ne bih ja tu baš tako bio siguran.

lollol

(http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201209/530206/a-sto-se-tice-morala.jpg)
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sasvim je sigurno da stres, loš život, siromaštvo, otkazi izazivaju porodične lomove, napadaju nervni sistem ljudi. Nervoza, mržnja, očaj, iskidani živci dovode do smanjenog praga tolerancije i nasilja. Ovo društvo je nezainteresovano za probleme građana, nema para ni za lečenje psihički obolelih a kamo li za preventivu.

Ovo me podseti na smrt apsolventkinje iz Kragujevca... cry
Moderno je pucati u srce ...

Efektnije je u glavu.

Što se tiče morala, ne bih ja tu baš tako bio siguran.

lollol

(http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201209/530206/a-sto-se-tice-morala.jpg)

lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ih oko moe ubavo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
U srce je najbolje kad te saranjuju ne vidi se rana........a i men mi srce malo pa mož da omaši a glavu sigurno neće roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:58 am.