Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta je ovo, ljudi??? Ne valja mlijeko ni u Srbiji ni u Hrvtaskoj... Obrali smo bostan... :o
Sta je ovo, ljudi??? Ne valja mlijeko ni u Srbiji ni u Hrvtaskoj... Obrali smo bostan... :o

Pored tol´ko krava shockshockshocklol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.

Ma, ne pricam sad o forumu...
lol

Ma, ne pricam sad o forumu...
lol

A o kakvim ti to otroFima shock
Ma, o tome se suska u zadnje vrijeme... Drzavni organi kriju da je mlijeko zarazeno opasnim aflatoksinom... Porijeklo vuce iz zarazenog kukuruza (preko 70% uzoraka zagadjeno)...
BiH zabranila uvoz mlijeka iz Hrvatske iz istih razloga... Mada, nema mi logike ni da je bosansko bas ispravno... roll
Da nisu jugo-kraVe mozda pasale ´olandsku travu? shock
(http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563456_537244396306647_579685088_n.jpg) :D

lollollol
otrov je za nijansu veca od dozvoljenog?

kada se desilo Cernobil, nisu mogli da smanje zracenje, povecavali su dozvoljene vrednosti. treba to uraditi i sada. nije to nista opasno, jedemo mi mnogo vise otrova ostalom hranom.
IH...KAO NAMA NESTO MOZE DA NASKODI? shockshock IMUNI SISTEM NAM POPUT BUBA SVABElol
generalno koristimo previse hemikalija za voce i sargarepu a to niko ne kontrolise.
pusimo iznad svake mere i ubijamo time sebe i druge oko nas.
ne nosimo sredstva za zastitu na radu jer to rade samo meki momci.
pijemo rakiju iz otrovnih kazana.
pravimo kvasac, sirce i ostale jestive tvari iz ``lose`` hemije.
namestaji su nam puni fenola i drugih otrova.
kineska roba ispusta u vazduh vrlo stetne sastojke.
flasirana voda i mleko se ne kvare cak ni posle otvaranja, znaci puni su konzervansa.
i sad cemo da se bunimo protiv gljivica. sta li smo radili prosle godine?
mrzim trendove!
ma mi smo imuni na sve, sta nam moze mala kolicina otrova, samo da nas ucini jos otrovnijim nego sto jesmo Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ma mi smo imuni na sve, sta nam moze mala kolicina otrova, samo da nas ucini jos otrovnijim nego sto jesmo Wink

lollollollollollol samo joshte da pochnemo da ujedamo lol

lollollollollollol samo joshte da pochnemo da ujedamo lol

jel i kod vas u nemacku ne valja mleko ? shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
kod nas svi poludeli sto otkriveno konjsko meso u junecem mlevenom mesu, onda otkrili da ga ima i u lazanjama, i kojekuda pa organizuju poklanjanje konjOtine sirotinji, budale ne znaju da se od njeg ne goji, pa kad sirotinja postane zgodnija od njiK ondak ce da otimaju konjOtinu sirotinji roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:30 am.