Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nema me jedno prepodne i ti odma napravish pichvajz ovdI? shock
A kakve su tebi ovo teme, o kakvim temama je tema??? rollTongueTongueTongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ček da Naća ufati zalet.. pa kad ve oplete.. a to što joj čitate poruke stvarno nije u redu..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
pushti ti men ja imam grip ne znamo ocu li da doguram do petka , moze mi se, ne znam sta radim lollollollollollol
Ja cu da te pustim, al ova te(L)ma je onako intrigantna... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
nema me jedno prepodne i ti odma napravish pichvajz ovdI? shock

Was mann hab ich doch grad geschrieben..... roll

Jemand hat nackte Bilder in mein Album und auf meinem Profil gestellt.

Ich wars ganz sicher net. Und ich lüg net. Bestimmt der Affe, den ich hier fertig gemacht hab..... Mua hahahha.... lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
ček da Naća ufati zalet.. pa kad ve oplete.. a to što joj čitate poruke stvarno nije u redu..Smile))

Moram da mijenjam ulje na miniju....... lollollol

El na Micinom? roll
Ovaj put su joj teme bile na mestu. Hakovanja profila zaista ima na ovom sajtu :?

El na Micinom? roll

Nekad je njen, a nekad i moj! lollollol
Micin deo nemo da diras, a u tvoj deo promeni ulje, Mica volE kad joj je rdjav lol i kad skwichi lol onda svi mogu da chuju da ide MICO
Micin deo nemo da diras, a u tvoj deo promeni ulje, Mica volE kad joj je rdjav lol i kad skwichi lol onda svi mogu da chuju da ide MICO

hahahaha............ bist du verrückt! lollollol

Cek kad ti dodje Mica! :D
dolazim.. samo da si zamenim uljo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:48 am.