Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Moje radno vreme pocinje od 09 do 18h .Do 16 h ja izdrzim nekako od 16 h nikako .I pocnem ja tako da psujem u sebi sto na Holandskom ,sto na Srpskom i danas tako opsujem ,kad kolega iza mene se shock i kaze ''Sladjo to ne prilici jednoj dami ''
Pa me sad zanima roll

Šta sve (ne) možeš i (ne )smes kad si žena ?
Sto,zato jer imam lepse minjdjuse od tebe? lol
Moje radno vreme pocinje od 09 do 18h .Do 16 h ja izdrzim nekako od 16 h nikako .I pocnem ja tako da psujem u sebi sto na Holandskom ,sto na Srpskom i danas tako opsujem ,kad kolega iza mene se shock i kaze ''Sladjo to ne prilici jednoj dami ''
Pa me sad zanima roll

U Holandiji nisam bio, a u Engleskoj jesam, i drugar kod koga sam bio kaže da se po pabovima prdi na veliko, kako muškarci, tako i žene, u šta sam imao priliku da se uverim. Rokaju stvarno i jedni i drugi. Znači cepaj u UK, a za NL ne znam.

p.s.

Komentar je ozbiljan i nemojte da mi serete tu ! twisted
Smeš skoro sve pod uslovom da ljudi to ne vide, ne čuju, ne saznaju...a naročito druge žene... wink
kod mene tamo gde radim je problem ako opsujem ( a u stvari ne psujem) na srpskom, to OBAVEZNO neko razume, ako su Nemci onda su imali u skoli nekog druga srbina koji ih je naucio psovke, bemti ne moz chovek na miru ni da opsuje bez da ga razumeju roll
Probaj da govoriš Piročanski, to ni Srbi ne razumeju a kamoli Švabe... lollollol
Ajd sad, a od malena ste učili šopski i šopsko-srpsko-bugarski miks... lollollol
pa vidish Kapetane i nisu, niti sam ikada pricala taj originalni miks kojechega zato sam i bila crna ovca i rano otisla iz tog Pirota, u Beogradu niko nije provaljivao odakle dolazim , cak ni moja profesorka srpskog lol
Tebe su ustvari proterali odande jer niko nije razumeo koim jezikom pričaš? lollollol
Pa me sad zanima roll

ja mislim da nije lepo lagati, krasti i piti pivo... roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
roll 8)

to kada si zensko Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:43 pm.