Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Veceras sam doziveo pravo iznenadjenje, javila mi se na pp jedna divna plavokosa, sama, nicim izazvana, jos uvek ne mogu doci k sebi od srece, inace moj profil niko ne posecuje sem pokojeg homica...a danas, cudo, ko grom iz vedra neba pojavi se ona, lepo je tekla komunikacija sve dok nije zatrazila sliku, tu sam se malo pokolebao, nepoverenje, pa sam predlozio da se cujemo, posto mi to zvuci nekako normalo, prvo se cujemo a onda vidimo, ali nece, daje argumente ili slika ili nista od vecere...sada sam u dilem, da li da joj saljem sliku ili ipak da se prvo cujem sa njom...a da se vratim na procente, kolika je verovatnoca da vas startuje prava manekenka i to bas Vas i da pozeli da vecera bas sa Vama?
Nisam joj poslao sliku...tu je nasoj prici kraj....sada tuzan idem da spavam, ako mi Kontra dozvoli da spavam.... rollrollroll
Posalji joj nekog manekena sa plocicama winklol
evo ja se nudim da ispomognem starog druga, posalji joj moju sliku, pa ako prihvati, ja cu s njom na veceru! ti svakako imas prsten! winkwinkwink
daj sta ti je pa odma bi provalila da to nisam ja.... imam osecaj da me zena zna od negde... hahahahahaha
evo ja se nudim da ispomognem starog druga, posalji joj moju sliku, pa ako prihvati, ja cu s njom na veceru! ti svakako imas prsten! winkwinkwink

Lep gest lol
Veceras sam doziveo pravo iznenadjenje, javila mi se na pp jedna divna plavokosa, sama, nicim izazvana, jos uvek ne mogu doci k sebi od srece, inace moj profil niko ne posecuje sem pokojeg homica...a danas, cudo, ko grom iz vedra neba pojavi se ona, lepo je tekla komunikacija sve dok nije zatrazila sliku, tu sam se malo pokolebao, nepoverenje, pa sam predlozio da se cujemo, posto mi to zvuci nekako normalo, prvo se cujemo a onda vidimo, ali nece, daje argumente ili slika ili nista od vecere...sada sam u dilem, da li da joj saljem sliku ili ipak da se prvo cujem sa njom...a da se vratim na procente, kolika je verovatnoca da vas startuje prava manekenka i to bas Vas i da pozeli da vecera bas sa Vama?
Nisam joj poslao sliku...tu je nasoj prici kraj....sada tuzan idem da spavam, ako mi Kontra dozvoli da spavam.... rollrollroll

Jbg, daj joj kapetanovu sliku... Nece te vise smarati... :?
e bem te baksuznog bas, pa sto ne nadje neku slobodnu koja moze uvek a ne da se plasi muza.. idi begaj bwe...
a cuj ja ne bih cekala nic slika br mobilnog (samo te molim ne salji vise moj mobilni jbt!!!) i pravo na susi Tongue da ne recem ribicu, eeeeejjjjj ljubavi a sto je nisi pozvao na veceru, kod nas ima dosta pa da se ne baci a i ovo mlekoooo ko ce popije Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
daj sta ti je pa odma bi provalila da to nisam ja.... imam osecaj da me zena zna od negde... hahahahahaha

da nije neku ona tvoja podvalila, pa da vidi kako reagujes?

da nije neku ona tvoja podvalila, pa da vidi kako reagujes?

ma ja, bas o tome razmisljam Smile)

nego, nece vise da mu pise, a bas je bila interesantna Tongue

eee a nije moj Streber za baciti cim ga ovaka cicka muva Smile))

(http://www.upoznavanje.net/klub/uploads/images/SS_u1atfv15ysy20121211.jpg)

ja da sam musko ja bi ono, kako se kaze pristao na sve sto kaze lol

Bolje da cutim...Ne u vezi njega,nego nje winklol

sta ne pale te plavuse ???? a Beogradjanka, komsinica jbt Smile))

sta ne pale te plavuse ???? a Beogradjanka, komsinica jbt Smile))

Ovakve me ne pale..A nije mi komsinica winklol

Hteo si da kazes nesto u vezi njezinih si si ,kazi slobodno ,nemo se stidis lollol
eee a nije moj Streber za baciti cim ga ovaka cicka muva Smile))

(http://www.upoznavanje.net/klub/uploads/images/SS_u1atfv15ysy20121211.jpg)

ja da sam musko ja bi ono, kako se kaze pristao na sve sto kaze lol

Sta reci nego: "JAOOOOOOOOOOOO"...

ne litaj, Kontra, ociju ti... nadaleko se procula tvoja ljubomora i ponasanje na nekim sajtovima...

nisam htio, ali sam morao... vuces za jezik... Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:45 pm.