Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zna li neko nesto o zivotnom standardu u Indiji?
Nesto o nekim znacajnijim obicajima, sta god.
evo ja ću šta god..Smile))

Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ala ste i konstruktivni ... neka, nema veze, ici cu ja na slepo. lol
Ala ste i konstruktivni ... neka, nema veze, ici cu ja na slepo. lol

budizam, porodica gandi lol
Ne znam nista ,al' mogu da izguglam nesto lollollol

i ti si konstruktivna lol
Zna li neko nesto o zivotnom standardu u Indiji?
Nesto o nekim znacajnijim obicajima, sta god.

Prijatelju ja kad pomislim na Indiju odma me asocira ne neku prljavštinu......... shock

i ti si konstruktivna lol

Tonguelollol

Parola snadji se wink
i da si pito za Inđiju pa i nešto da ti kažem.. vako.. ne znam ni šta ti e to Indija..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
samo prati onu seriju Mala nevesta i sve ces saznati :D ja odustala kod 763 epizode lol
samo prati onu seriju Mala nevesta i sve ces saznati :D ja odustala kod 763 epizode lol

ne vreme ili od vakta lol
pa znaš kad će da ode u Indiju? 2824. godine.. tad završava serija..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
a je l ' znaci zavrsice se kad Mala nevesta dodje kod Sv. Petra Boze mi oprosti lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:43 pm.