Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zabole te bre ko sta misli o tebi i ko sta prica tj pishe, vrci se, nedostaje tvoj osmeh ovde lol Ljub za teb ako citas ! :-*
ne znam koja je ta, ali sto jes, jes, fali forumu!
Ma ne vraćaj se koji ćeš ovde da se nerviraš imaš svog dečkića čujete se telefonom i zabole te za forum...................i ja čim nađem neku ribu ovde ima da odem i boleće me tuki za forum winklol
Pa i nije baš tako,još uvek tražim al me neće nijedna........ružan li sam,debeo ili ne znam što rollrollroll
NEMOJ DA TE SANJAM!
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Znao sam da si lezbejka...................sanjaš Slađu................pu bre :? :? :?
mica je musko, nije lezbejka!

Srecan rodjos, Mico! :D :D :D
Ako je muško i sanja Slađu......hehehehehe polomiće ga Stojko winklollol

A ja ću da navijam lol
Zabole te bre ko sta misli o tebi i ko sta prica tj pishe, vrci se, nedostaje tvoj osmeh ovde lol Ljub za teb ako citas ! :-*

pridružujem se, evo došla je lol
lollollol

Hvala Šumice.. hvala Mićkice..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Hvala i tebi što skapirah da mi nije ovde mesto u pravu je Slađa odoh i ja jebite se i ogovarajte međusobno ja ne želim da budem deo tih čaršijskih priča evilevil

Aj vozdra 8)
da ogovaram.. ako misliš da ćeš mi ukinuti zadovoljstvo da pljunem svakom u facu ono što mislim.. eeeeeeee tuJ si se zaebo..
Donna..

– Meryl Streep
Pa pljuni aj siso........sve na videlo ajd......i ne kenjoši više iza leđa evilevilevil
Tako sam i mislio.......nemaš šta da kažeš...... 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:35 am.