Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pokusavam ja tako da mom dragom CRNom uchinim nashu kuhinju i neke nase specijalitete bliskim takoreci da ga srodim s njima, a kako je vec od Belgijanca ozenjenog nasom operskom divom, upozoren da se u Srbiji od jutra pocinje s rakijom i uvece se zavrsava s rakijom, pita on mene kako se pije ta rakija? E cvrc, ja rakiju nit sam ranije pila nit imam pojma kako se pije rakija te racunam ovde ima iskusnih domacina pa ce da me poouce , jel se pije na ex, ili se cuga nako celo vece jedna chashica lizucka takoreci.....pomagajte da se ne brukam oops U kakve se chashe sluzi ( one kao za viski ili za liker ili one naprstak chashe) i tako , pomagajte ako Boga znaete :?
Ma kakvo lizuckanje... roll Nije sladoled...Casica,mala..kako ti kazes naprstak..I samo zabacis glavu..malo se namrstis,protreses..I ides dalje lol
Tako do trece...Cetvrta se sama trazi...Dalje ces videti..A mozda i neces lol
men rakija uvati i kad flasu otvorim tako da dalje ni ne idem al da se ne brukam ne umem choeku da objasnim kako se to pije lol
Ja Volim malu casicu..Za eks...Kada pijem lol

Nek proba pa ce sam videti...Mala casica.Smile
oket, imam jednu malu chashicu oops takoreci naprstak lol znachi na ex roll
Nema lepseg opijanja od domaceg..Ali samo ako je prava Smile

Niti bolnijeg sutra..Ako je neka brlja lol
nemoj na ex ce mu pripadne muka...nego uz meze pa po malko.... wink
etetigasad ne zbunjuvaj me Biljko, el polako uz meze il na ex pre mezetO? shock
Pola casice...Ne mora na eks Smile

To sam rekao da sam je ja tako primenjivao Smile
Nema lepseg opijanja od domaceg..Ali samo ako je prava Smile

Niti bolnijeg sutra..Ako je neka brlja lol

nema kod men brlje, donela sam sto je pravio moj tata
ma kako ne mora...mora be Smile

Biljanaa..Ne unosi zabunu lol
bemviblesave ko da nesam dovoljno zbunjeTa i neinformisaTa pa mi samo jos vi falEte roll
ja jedino znam da je ova nasa rakija jaca od vaseg, te se pije u casici pola ili ceo da se nazdravi i pred rucak i vece jelo, a neki piju i odma posle ustajanja.
drugi piju samo posle ustajanja.
kad se druzi ili se poslovno sastaje, pije se kao viski iz velikih casa.
piti sa ledom se ne praktikuje osim u nekom ludilu.
kada se rade teski socijalni poslovi kopanja kanala i dizanja brana i zidova, ondak se pije iz flase i to tako da flasa prolazi redom sa ruke u ruku i usta na usta.
e sad rakiju je obicaj i kritizirati, ali samo ujutru, a tokom dana se popije i ne zali se na kvalitetu.
i kad se pije iz flase, neje bas obicaj da se ostavi i za sutra, a pred bozic se pije sa medom. jednostavno se ubace dve kasike meda u flasu.
sta ide uz rakiju, na poslovnom sastanku mineralna, kada se pije ujutru onda kafa.
valjda sam sve logicno napisao, pa ti sad vidi sta smo preuzeli is drugih naroda a sta je nase pameti delo. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:29 pm.