Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zelimo ovim putem zahvaliti parovima(Maji i Matiji,Zorici i Ivanu,Jaci i Kristijanu).. koji su sinoc sa nama isli u lud i nezaboravan provod u swing club (Slo)..;***
Zelimo ovim putem zahvaliti parovima(Maji i Matiji,Zorici i Ivanu,Jaci i Kristijanu).. koji su sinoc sa nama isli u lud i nezaboravan provod u swing club (Slo)..;***

Znao sam da je Zlica s njima... :?
sad ce opet nesto da nam prodaju...
imamo sve...
nego pokazi nam muza...
bar njegovu guzu...
moja zena se pali na muske guze...
...
mateja,ivan, kristjan... bas muska, prava imena...
garant nemaju ni jednu dlacicu na telu...
mogu da zamislim seks, njihov...
...
mateja,ivan, kristjan... bas muska, prava imena...
garant nemaju ni jednu dlacicu na telu...
mogu da zamislim seks, njihov...

Pravi muskarci...Ne mogu da zadovolje svoje ,pa daju drugima wink

Vidji malaaa,možemol ja i pero kao par doć da vas trtimo,ima posle da nas zovete stalnooo i da se zahvaljujete,a mi ćemo steći dragoceno evropsko iskustvo koje nam j epotrebano.....
mi kao delegacija sa forumaaaa
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
VIDI,VIDI KAKO TO SVE MONDERNO 8) roll ....SRECA TE JE BILO SINOC A NE VECERAS. 8) KO ZNA KOGA BI JOS OVDE NAVATALI... lollol
reprezentovaćemo ve ja i peroo,nećemo vi obraz uprljat,a zaveseeee neće moć..ma ima bre da ih potopimooo twistedlollollol
NIDJE PERE rollroll ...ODOH JA SPAVAT! lollollol
Odje kako se ko ,,upari,, nema ga više na forum,nema: pera,blondike,nenkiceee ihaaa odkaddd...nije finooo da ja nabrajammm...samo primećujem,ni mice nema evo tri dana.....
e, sve traceve znam, ali da se pera upario, to nesam cuuuuoooo! :?
Pa el vidiš da ga nemaaa roll možda se vratio ex ženi,koće ga znat

I ujedno pozdravljam tetku u AmeriKi sa pjesmom ''Amerika zemlja prokleta '' lol

Baš smo se ludo proveli, dapače nezaboravno Tongue

I ujedno pozdravljam tetku u AmeriKi sa pjesmom ''Amerika zemlja prokleta '' lol

lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:04 am.