Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobro vece svima, ja sam trenutno nov ovde, te i ne znam bas dobro kako ceo sajt funkcionise. Ono sto bih voleo da pitam - zasto sve cure kuliraju ovde?
Ok je ako je neko napaljena budala, ja sam ovde cisto radi upoznavanja novih ljudi i zezanja, a koliko vidim, nesto su ljudi slabo zainteresovani, zasta onda ovaj sajt sluzi? wink
bre sine pa dodji kad normalan narod dolazi, a ne po nocOm kad poshten radni narod spava 8) lol
Sto su ovi novoucljanjeni redovno ljuti na ovaj sajt? rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ne znam, dodju ljuti, pljucnu a ocekuju da budu prifaceti sas sve rashireTe noge i ruke zajedno roll
Ovaj sajt sluzi za seH al' u glavu. :D 8)
pa zato sto bi svi da se j a da im ne udje Smile) da me pogresno ne protumace dame i devojke Smile)) da je malo vise iskrenosti nebi se desavale rasprave preprike i ostala sranja Smile) nego svi nesto ovo ono a samo bi da mocu ili da budu umochane ..

lele vidi ga i on govori piroCki, znae da su umochane upishane lol
el to ona mocha od prasencetaaaa? shock
toj mu je ona prva rech a ova druga znachE upishaTa lol
ja znam za useravanje od prekrkavanja.....

ovo je za mene skroz nov pogled na prasetji lik i delo shock
Dobro vece svima, ja sam trenutno nov ovde, te i ne znam bas dobro kako ceo sajt funkcionise. Ono sto bih voleo da pitam - zasto sve cure kuliraju ovde?
Ok je ako je neko napaljena budala, ja sam ovde cisto radi upoznavanja novih ljudi i zezanja, a koliko vidim, nesto su ljudi slabo zainteresovani, zasta onda ovaj sajt sluzi? wink

Ne ne sinak tako se ne prave avioni..... shock
ja znam za useravanje od prekrkavanja.....

eeee to ti je treci Tom i Jerry roll taj nEsi chitala el je na piroCki pisan 8)

I ja sam, takoreTJI iznenadjeTa ovim pristupom! shockshock
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

nemoj da ste takve mene ovo dete mnogo simpaticno lollollol

pa jel reko cure il nije? lollollollol
Sinko, mnogi su se isto pitali sto i ti...

I do danas se nista nije promenilo... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:18 pm.