Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Misljenja sam da je dobro=zlo samo u razlicitim vremenskim intervalima i u drugom okruzenju. Lice dobra je lice i zla, to su dva identicna lica, u to sam sada siguran.
Necu objasnjavati zasto sada tako mislim ali ako neko ima slicno misljenje, ili mozda pak potpuno razlicito, neka ga slobodno iznese ... ako zeli neka ga i obrazlozi.
U meni spavaju, anđeo i đavo, upoznat ces onog kog probudis.... Smilewink
Htedoh reci da osobine dobro i zlo poseduje svaki covek....
I nije sve tako crni ili pak sve tako belo..... wink
Dojmljiva tema,mogao bih reći po nekom mom mišljenju dobro i zlo u jednom čoveku deluje kao kod velikih diktatora poput Hitlera,Staljina,Tita oni su dobri za svoju bližu okolinu koja ima nekakve koristi od svojih položaja ali zato običan narod vidi onu zlu stranu jer trpi tiraniju.

Tako je vladao i moj prijatelj Luj od Francuske pa je nadrljao,kad se samo setim.
'ajd'dvidimo?

Npr. Pištolj!

Ima 2 strane. Sa jedne je manje loše biti (skoro pa dobro), a sa nalaziti se sa druge je mnooogo loše (zlo).

A neka "neko" obrazloži kako je to =. lol
U meni spavaju, anđeo i đavo, upoznat ces onog kog probudis.... Smilewink
Htedoh reci da osobine dobro i zlo poseduje svaki covek....
I nije sve tako crni ili pak sve tako belo..... wink

Nije, ima i Beli Dvor wink
Dzoni
dobro je i dalje dobro, a zlo je i dalje zlo, ali su ljudi spremni postati zli radi ostvarivanja nekih svojih potreba, te pocinju sistem vrednosti tumaciti na nacin koji njima odgovara.
on sladak? prvo bi morao da se preparira u zenu! lol
Opet si me izd'o.A taman sam pocela da ga lepooo lazem.Sad sve moram ponovo lollollol
Cudne fantazije ima ova ribica. lol
Malo mi fali da pocnem da ujedam, a da se to ne bi desilo, povucicu se polakoooo, neprimetno lollollol
Pa si to nasla na mojoj temi da radis?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.