Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za sve beogradjanke koje interesuje diskretno druzenje,neka pisu ili zovu na 0605516066,godine i izgled nisu vazni cekam vas[/code]
Moj drug Vispi ima Madonu...Ali ona nema kredita pa mi je rekao da ti ostavim broj telefona da je okrenes...da se dogovorite...Ako hoces...

Ali moras biti nezan sa njom a njemu kupiti par piva...
šta se ti smeješ.. a broj teleVona ti isijava iz nicka..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
imaš ti ovde posla obavi sa čovekom intervju pa možda nešto bidne
Aloooooo....Neozbiljni...Ne ztrpavajte mi post...Nece Diskretni videti....Pa ce propustiti Madonu i zalice do kraja zivota...Takvo iskustvo....Aj razguli sa teme....

arrowarrowarrow
A zašto meni STOP .........znaš kad ću da te vodim na paradu......nikad ali nikad evil
imaš ti ovde posla obavi sa čovekom intervju pa možda nešto bidne

ma bih, ali nie u mojoj mreži..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Za sve beogradjanke koje interesuje diskretno druzenje,neka pisu ili zovu na 0605516066,godine i izgled nisu vazni cekam vas[/code]

sta ti gay stop, sada kada ti dodje kralj ima da ti se napusi samo tako... ces ti stop...

inace ne volemo diskretno, sve sto se dogadja to na forumu mora da se napise.... znaci... jbg... Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ala ce ti se obradovati moja baba Dzamila samo da primi penziju! :D

Ala ce ti se obradovati moja baba Dzamila samo da primi penziju! :D

Nemoj da me ebes...Jesi mi rekao da ga pitam za Madonu...Kakv si to covek? shockshockshock
A'e bre!pa nece Madonu da oplodjuje svaki pavijam kom se.... Madona je plave krvi,nije za svakoga. 8) Mada tebi bi mozda i ucinio..onako drugarski jbg. lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:08 am.