Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

(http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524951_480992248633881_527091344_n.jpg)

lollollollollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Ne diraj mi Grke, Nato! SmileSmileSmile
Njih bas mnogo gotivim. :D
(http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524951_480992248633881_527091344_n.jpg)

lollollollollollol

....па ти си...БОСАНСКА БУКВА...сад ми је тек јасно?!? А ја мислио нека фина дама...стрпам ти га у....шалваре!
Nemam reci, ali ne samo na ovaj post vas Miodraze, nego na svaki koji ovde napisete....Samo mi nije jasno, kako ste jos uvek ovde....admine, admine, zasukaJ rukave i na cishcenje...... wink
Zaista ne kapiram cemu ovakav komentar na konto Bosanaca?
Zar Vi g. Miodraze mislite, da ste nesto bolji zato sto ste iz Srbije?
Izvinite, ali Bosanci su jedni od najgostoljubivijih ljudi koje sam ja ikada upoznala, a primitivaca je i u Srbiji vise nego previse. wink
Zaista ne kapiram cemu ovakav komentar na konto Bosanaca?
Zar Vi g. Miodraze mislite, da ste nesto bolji zato sto ste iz Srbije?
Izvinite, ali Bosanci su jedni od najgostoljubivijih ljudi koje sam ja ikada upoznala, a primitivaca je i u Srbiji vise nego previse. wink

hvala wink
Nema na cemu. :D
Ali zaista mi se dize pritisak do plafona zbog oholosti pojedinih ljudi, koji gledaju na ljude iz Bosne kao da su niza rasa, a ne vide svoju "avliju"... twisted
Nema na cemu. :D
Ali zaista mi se dize pritisak do plafona zbog oholosti pojedinih ljudi, koji gledaju na ljude iz Bosne kao da su niza rasa, a ne vide svoju "avliju"... twisted

ignoriraj, to ne zaslužuje nikakvu pažnju, njihov teren je mržnja ne wink moj i tvoj lol
U svakom zitu ima kukolja-sto bi rekli....u nasem je Miodrag.....

lolwink

Ima da me nema kad ovo procita, ali bilo je jace od mene lolwink

lolwink

slažem se ima i u našem primitivizma ne nedostaje wink

lolwink

Puca ti muca, sta on misli. Smile
Kada on moze svakome, da kaze sta hoce, mozes i ti, bas te boli uvce. :D wink
UnhappyUnhappy
tužno, čovek u godinama a ovako piše..
nati mogu da zamerim sve i svaša u ponašanju na forumu ali ne mogu da podnesem ovakve gluposti
UnhappyUnhappy
nati mogu da zamerim sve i svaša u ponašanju na forumu ali ne mogu da podnesem ovakve gluposti

žene su bar solidarne kad je kakio po meni samo me opet moja prijateljica smirivala wink
UnhappyUnhappy

žene su bar solidarne kad je kakio po meni samo me opet moja prijateljica smirivala wink

izgleda da nisam prisustvovala tom "svečanom činu".ne verujem da bih prećutala
UnhappyUnhappy

izgleda da nisam prisustvovala tom "svečanom činu".ne verujem da bih prećutala

tema je hrvatska- srbija tekma, a on serendao wink mislim da takve treba ignorisati da žive sa mržnjom wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 am.