Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Samo za mog druga KontraBasa jedna sex tema gde možete da se sexate a bogamii voajerišete.

iiiiiiiiiLiiiiiiiii da mi date objašnjenje šta znači kad vam ženska osoba koju muvate kaže (ljutito) "ma Jebi se" i više ne priča sa vama....... roll roll roll
Ja sam staromodan tip i lepo sam vaspitan pa mi te reči nisu baš jasne :? :?
Samo za mog druga KontraBasa jedna sex tema gde možete da se sexate a bogamii voajerišete.

iiiiiiiiiLiiiiiiiii da mi date objašnjenje šta znači kad vam ženska osoba koju muvate kaže (ljutito) "ma Jebi se" i više ne priča sa vama....... roll roll roll

e tako brate, normalnu temu Smile))

a ja sam ti bukvalista, ako kaze jebe mi se, ja sam vec gola i cekam, a kada kazem ma jebe mi se... ocekujem i od njega da krene odmah u akciju, sta tu ima jos da se divani???

ti ne da si staromodan, nego mi se cini i da si malo priglup Tongue

ljubim ja tebe Smile))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma jesam gluP al i ja bi shvatio da mi je rekla jebe mi se i ne mora da se skida......ja bi je iCep'o ko svinja masan džak, nego mi ona reče "jebi se" i neće da priča s menOm.......s kim,čim i kako za toj sam nepametan cry cry
Ma jesam gluP al i ja bi shvatio da mi je rekla jebe mi se i ne mora da se skida......ja bi je iCep'o ko svinja masan džak, nego mi ona reče "jebi se" i neće da priča s menOm.......s kim,čim i kako za toj sam nepametan cry cry

digla ruke od tebe eto šta znači možeš i švalerku da nađeš lol

te ne bih ti na ovo znala odgovoriti, ja to jebi se skoro pa nikad ne koristim u recniku, vise me se dopada nekako jebi me... to shvati iz prve, a ovo jebi se, moze da ode kod druge, pa di je onda moje zadovoljstvo ?!?!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

to ceti reci svaka ako joj kazes da je debela, a ako se za neku drugu izjasnis da je lepsa, mozes i glavu izgubiti!
ja biK na tvom mestu pitala DamicO sta misli o tEm roll
ja biK na tvom mestu pitala DamicO sta misli o tEm roll

Sa dotičnom ne razgovaram ako imaš bolje pojašnjenje bio bih ti zahvalan 8)

digla ruke od tebe eto šta znači možeš i švalerku da nađeš lol

Najbolje do sad lol lol lol
ja nekako mislem da bi ti ona to najboljshe objasnila lol
ja nekako mislem da bi ti ona to najboljshe objasnila lol

Ti nešto znaš....... što je meni nepoznato,hmmmm voleo bih da to podeliš sa mnom može i na PP roll roll roll roll
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppp el sad podeljeto? shock
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppp el sad podeljeto? shock

Znači tu mi nešto smrdi...............hvala bOndiko i toj mi mLogo znači wink 8)
shock što s mene se ne razgovaraš?..Smile))

lično te ne poznaje lol lol
ljub tebe tvoja bOndika u oko coravo lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:36 am.