Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Samo za mog druga KontraBasa jedna sex tema gde možete da se sexate a bogamii voajerišete.

iiiiiiiiiLiiiiiiiii da mi date objašnjenje šta znači kad vam ženska osoba koju muvate kaže (ljutito) "ma Jebi se" i više ne priča sa vama....... rollrollroll
Ja sam staromodan tip i lepo sam vaspitan pa mi te reči nisu baš jasne :? :?
Samo za mog druga KontraBasa jedna sex tema gde možete da se sexate a bogamii voajerišete.

iiiiiiiiiLiiiiiiiii da mi date objašnjenje šta znači kad vam ženska osoba koju muvate kaže (ljutito) "ma Jebi se" i više ne priča sa vama....... rollrollroll

e tako brate, normalnu temu Smile))

a ja sam ti bukvalista, ako kaze jebe mi se, ja sam vec gola i cekam, a kada kazem ma jebe mi se... ocekujem i od njega da krene odmah u akciju, sta tu ima jos da se divani???

ti ne da si staromodan, nego mi se cini i da si malo priglup Tongue

ljubim ja tebe Smile))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma jesam gluP al i ja bi shvatio da mi je rekla jebe mi se i ne mora da se skida......ja bi je iCep'o ko svinja masan džak, nego mi ona reče "jebi se" i neće da priča s menOm.......s kim,čim i kako za toj sam nepametan crycry
Ma jesam gluP al i ja bi shvatio da mi je rekla jebe mi se i ne mora da se skida......ja bi je iCep'o ko svinja masan džak, nego mi ona reče "jebi se" i neće da priča s menOm.......s kim,čim i kako za toj sam nepametan crycry

digla ruke od tebe eto šta znači možeš i švalerku da nađeš lol

te ne bih ti na ovo znala odgovoriti, ja to jebi se skoro pa nikad ne koristim u recniku, vise me se dopada nekako jebi me... to shvati iz prve, a ovo jebi se, moze da ode kod druge, pa di je onda moje zadovoljstvo ?!?!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

to ceti reci svaka ako joj kazes da je debela, a ako se za neku drugu izjasnis da je lepsa, mozes i glavu izgubiti!
ja biK na tvom mestu pitala DamicO sta misli o tEm roll
ja biK na tvom mestu pitala DamicO sta misli o tEm roll

Sa dotičnom ne razgovaram ako imaš bolje pojašnjenje bio bih ti zahvalan 8)

digla ruke od tebe eto šta znači možeš i švalerku da nađeš lol

Najbolje do sad lollollol
ja nekako mislem da bi ti ona to najboljshe objasnila lol
shock što s mene se ne razgovaraš?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ja nekako mislem da bi ti ona to najboljshe objasnila lol

Ti nešto znaš....... što je meni nepoznato,hmmmm voleo bih da to podeliš sa mnom može i na PP rollrollrollroll
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppp el sad podeljeto? shock
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppp el sad podeljeto? shock

Znači tu mi nešto smrdi...............hvala bOndiko i toj mi mLogo znači wink 8)
shock što s mene se ne razgovaraš?..Smile))

lično te ne poznaje lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:12 pm.