Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

eh da, deca rastu i evo jos koji dan pa ce moje milo cedo napuniti 18 godinica....
i polako me stize trema, sta se to menja, da li u vise necu biti potrebna, sada je velik momak...a sve je bilo slatko dok je bio mali, nije se odvajao od mene ni trena...a sada...briga njega za mene...lovi curice, a mama sluzi kao bankomat....

sta se to promeni kada deca odrastu...sem sto smo i mi stariji...

da se ja pitam, volela bih da je jos uvek mali.... lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Daj majketi ...imam istog takvog kuci jeste da cemu sad 17 ...a ti majketi onako iskreno u njegovo vrijeme si puno razmisljala o svoj mami ....svhati to kao pravo vrijeme ..nisi previse ``stara `` a imas velikog klinca ...nemoras vise da brines o masi stvari wink pusti ga naeka zivi u svakom slucaju u nasim glavama ce uvijek biti mali lollollol
Daj majketi ...imam istog takvog kuci jeste da cemu sad 17 ...a ti majketi onako iskreno u njegovo vrijeme si puno razmisljala o svoj mami ....svhati to kao pravo vrijeme ..nisi previse ``stara `` a imas velikog klinca ...nemoras vise da brines o masi stvari wink pusti ga naeka zivi u svakom slucaju u nasim glavama ce uvijek biti mali lollollol

kako nemam tek sada nastaju problemi, kako da ga ozenim tako bleskastogSmile)) salim se....

da mislim da ce deca uvek ostati deca, tj mala deca Smile)))
samo da ga prodju ove glupe tinejdzerske bubice....ili nece proci nikad...musko je to roll

kako nemam tek sada nastaju problemi, kako da ga ozenim tako bleskastogSmile)) salim se....

da mislim da ce deca uvek ostati deca, tj mala deca Smile)))
samo da ga prodju ove glupe tinejdzerske bubice....ili nece proci nikad...musko je to roll

Halo bolan ..jesmo mi to sad u ovim godinama kao nesto pametniji
Da postoji blesimetar na granicnim prelazima niko od nas nebi nigdje mrdnuo ...he he he ...ma sve prolazi do jedno 20 je pubertet a poslije toga faza od 5 godina topa puberteta pa je onda poslije malo lakse he he ....a gdje ti zuris da ga zenis majketi ??? lollollol
ma da, decak je, ne vidi bez mame! Tongue
mojoj ceri ne trebamo vec tri godine. dobro de, ponekad se javi za novac u neizmernim kolicinama. elem, nedavno smo slavili i napravili smo zurku da se pamti! :D :D :D

inace zna ona dobro sta hoce, i nema sanse da ostane u zemlji... moracu u London da cuvam unuke! :D :D :D
ma ne bih jos da ga zenim, ma znam da mu trebam ali ....nekako ja padam u bed...koja su sada moja prava, do sada sam mogla govoriti dok ne napunis 18 bice kako ja kazem...a sta sada?!
:?

Tako su i moji klipani izrasli...ali zato imam jednog od 4 godine. Taj me doduše nervira više od ova dva tinejdžera zajedno. Vama je lako, moji su več počeli da odlaze...

Najstarijeg su primili u srpsku gimnaziju u Budimpešti...ja sam bio protiv ali sam pritisnut argumentima popustio. Iči če u školu gde se ozbiljno radi umesto da ga maltretiraju umišljeni nastavnici u subotičkoj gimnaziji, imače mogučnost za upis bez prijemnog na bilo koji državni fakultet u Madžarskoj, Srbiji, i nekim zemljama EU, imače dobru odskočnu dasku za bilo gde umesto da čuči u ovoj crnoj rupi ovde...i trenirače u jednoj od dve najbolje škole vaterpola na svetu umesto da stagnira u subotičkom Spartaku...
Aaaa ajde bolan nije sad bas tako da te nece slusati ...ali sad malo vise pristupi kao nekom ko ti je sparing partner ...nekom ko ce da dovodi u pitanje stvari ...ali mojne ja ovdje odlucujem ...obrazlozi malo vise i sve ce biti ok wink
ma ne bih jos da ga zenim, ma znam da mu trebam ali ....nekako ja padam u bed...koja su sada moja prava, do sada sam mogla govoriti dok ne napunis 18 bice kako ja kazem...a sta sada?!
:?

sto si propustila, propustila si, sad pusti neka radi sta oce... mozes samo savetovati.
Tako su i moji klipani izrasli...ali zato imam jednog od 4 godine. Taj me doduše nervira više od ova dva tinejdžera zajedno. Vama je lako, moji su več počeli da odlaze...

Najstarijeg su primili u srpsku gimnaziju u Budimpešti...ja sam bio protiv ali sam pritisnut argumentima popustio. Iči če u školu gde se ozbiljno radi umesto da ga maltretiraju umišljeni nastavnici u subotičkoj gimnaziji, imače mogučnost za upis bez prijemnog na bilo koji državni fakultet u Madžarskoj, Srbiji, i nekim zemljama EU, imače dobru odskočnu dasku za bilo gde umesto da čuči u ovoj crnoj rupi ovde...i trenirače u jednoj od dve najbolje škole vaterpola na svetu umesto da stagnira u subotičkom Spartaku...

lepo, neka ide dete, i treba da se mrde odavde, ja sam sredila madjarski pasos tako da i moj sinak, ako izrazi zelju da bi otisao bilo gde, ima mogucnosti, i volela bih da ode..tj prvo bih volela da u ovoj zemlji ima mogucnosti da ostari lep zivot, ali sve je to samo san...

ja kada sam mastala o deci uvek ih je bilo troje, dvoje odraslih i jedan mali koji sve redom zajebava...ali eto pokazalo se da i ovaj jedan ume da zajebava za trojicu Tongue

lepo, neka ide dete, i treba da se mrde odavde, ja sam sredila madjarski pasos tako da i moj sinak, ako izrazi zelju da bi otisao bilo gde, ima mogucnosti, i volela bih da ode..tj prvo bih volela da u ovoj zemlji ima mogucnosti da ostari lep zivot, ali sve je to samo san...

ja kada sam mastala o deci uvek ih je bilo troje, dvoje odraslih i jedan mali koji sve redom zajebava...ali eto pokazalo se da i ovaj jedan ume da zajebava za trojicu Tongue

Drago mi je zbog vas i vase djece ...iskreno od vas sa razmisljanjima o buducnosti ...ali eto vec sam nekih 20-tak godina vani i raci cu vam ovako bez obzira iz koje republike da dolazimo ili nam djeca vjeruj te mi da ce morati stvarno da se potrude...naravno da ce im posao biti vise vrijednovan nego tu ali dok nedodjes do toga da te ljudi respektuju put je pun trnja. wink
e moja ti, ja sam to pregurala vec pre par godinica oboje su punoletni al nisu bas poleteli u svet. Ajd sad, mi i jesmo u svetu, ovo mladje punoletno oce u Ameriku, otisao mu najbolji drug pa sad oce i on, ova starija priMceza je vec proputovala svet, videla sve kontinente a gde ce da zavrsi nemam pojma.
Posto sam ja satelit mama kako se to ovde kaze za mame poput mene, samo jurim da sve stignem i ima me i tamo gde me nema samo da mi se deca ne muce, cesto se pitam sta cu kad oni stvarno odu?
Ovo moje slatko CRNo ne trazi da se oko njega nesto rinta, sve radi sam, tako cu morati da trazim novi hobi, postanem fitnes freak ili ponovo pocnem da slikam, ili se bavim fotografijom, ili iznenada dodjem do neke velike love i pootvaram shkole za decu u Africi,ili investiram u izgradnju vodovoda u istoj zemlji ili pomognem sirotishta u Srbiji ili napisem knjigu inspirisanu mojim zivotom, ili ponovo pocnem da se bavim pevanjem ili svaka tri meseca posetim neku novu zemlju u kojoj nisam bila sa dragim i jednostavno uzivam u zivotu jer je posao majke odgajivachice zavrsen, majka pomagachica ostaje i ako Bog dobri da postane nekad i baka pomagachica.
Chudo jedno je to odrastanje dece, i ja ove moje vidim kao preslatke klince koji su neprekidno nasmejani i srecni, bez briga i problema.
Dodje ono moje mladje punoletno vishe od mene za glavu ipo, zagrli me i poljubi u chelenku ko ja nekad njega kad je bio mali, kaze nerviras me s tvojom brigom ali te mnogo volim, ja se istopim i odmaK pobegnem da kao nesto bitno moram bas sad da uradim da ne vidi da me je rasplakao.Ono zensko laje i ujeda a onda mi napise takav sms da se mreza istopi ne moje srce, krene suza al srecom to ne vidi uzrochnica iste, volim ih najvise na svetu al nek idu i nek zive svoj zivot, sama hvala Bogu nisam pa cu i ja ziveti MOJ zivot a za njih biti uvek tu!
Ljub za tebe Kontra djevOjko i pushti pile malo mamino da postane kobac, i mi smo tako nekad izletele iz gnezda nashih roditelja bez da ih pitamo kako se oni osecaju i sta oni o tome misle winklol a on nek ti je ziv i zdrav, snaci ce se vec u zivotu,svi se oni snadju , pametna su to Dechica lol
sta ti bi? shock
pa ovo se ne moze procitati, ajd ubaci neke razmakove i node redovove! lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:54 pm.