Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E 'vako posto vidim da svi otvaraju teme ''s brda , s dola'' lol red bi bilo da i ja ostavim neki pecat ( a gdje je pecat ??? lol ) na ovom forumu , pa kad jednog dana odem odavde , a otici cu garant , da ostane jedna tema da me se sjetite , onako ponekad lol

Mozda vec postoji slicna, ali niti znam gdje da je nadjem , niti mi se sada ceprka wink

Evo ja cu prva da pocnem sa slovom ''P'' :

Prošlog petka primim poziv prijatelja, priprema party. Povedi partnericu poručuje. Prihvaćam poziv, prirodno. Petak, pet popodne, party. Predjelo, panceta, pršut, paški, pašticada, pa pečeno. Prepuno poslastica, primamljivo, priznajem pravi pir. Prije papanja popijem par pelinkovaca. Poštovana partnerica pije pepsi. Poslije pršuta puknem po pivu. Preferiram “Pan” pet puta. Poslije pečenog pijem plavac. Primjećujem promjene ponašanja prouzrokovane pićem. Pretjeruješ, previše piješ! Prigovara partnerica. Poslije ponoći polazak. Pođite pješke, prošetajte, predlažu prijatelji. Ponosno, poput pauna, prilazim peglici. Pokret! podviknem. Putem problemi, peh, prometna policija. Policajac pozdravi pa pristojno pita prometnu. Primjećuje pripitost. Predlaže puhanje. Pušem, pušem, pa popušim! Podosta promila preko propisanog. Prekršaj plaćam papreno. Parkiram peglicu pokraj puta pa polako pješke. Posrćem pijano, par puta povratim. Ponižen, posramljen, praznog portafoja, primam premilu partnericu pod pazuh. Pred posteljom promucam, ponovno postimo! Pretpostavljam privremeno.''

wink
Bre bas bruka braco : birajte , bauljajte , bodovacu blesavost lol
Probaću pa pisaću pošto-poto pa posle prepričaćavaću..... shock
samo subotom spremaš super supu , sarmu sam skoro sam sažvakao... sad sam stvarno smoren skroz :x 8)
I ako odes uvek mozes da se vratis Tonguelol
I ako odes uvek mozes da se vratis Tonguelol

naravno , nisam nikoga namjerno nagazila, nisam nikada nikome nepravdu nanijela - nesporazumi nastaju na mnogo nacina, nadajte se novom navraćanju lollollol

p.s. jbt jes ovo tesko lol
[quote="kuvarica"]E 'vako posto vidim da svi otvaraju teme ''s brda , s dola'' lol red bi bilo da i ja ostavim neki pecat ( a gdje je pecat ??? lol ) na ovom forumu , pa kad jednog dana odem odavde , a otici cu garant , da ostane jedna tema da me se sjetite , onako ponekad

Setice te se...Ne boj se...Po ovoj temi...

rollTonguelol
Koji je taj covek koga si izveo na pravi put? :? roll
O ovome obavezno obavijestiti odgovorne osobe, okolišate, odmah ostavite onda olovku Tonguelol
...Malo me zbunjuje sto je na ovom sajtu svaka druga devojka Lezbejka..strasno je to kad pomislim da svaka druga voli ribu a ne kitu Smile i nisam promasio temu nego da mislite o kiti malo..
:D
...

Prošlog petka primim poziv prijatelja, priprema party. Povedi partnericu poručuje. Prihvaćam poziv, prirodno. Petak, pet popodne, party. Predjelo, panceta, pršut, paški, pašticada, pa pečeno. Prepuno poslastica, primamljivo, priznajem pravi pir. Prije papanja popijem par pelinkovaca. Poštovana partnerica pije pepsi. Poslije pršuta puknem po pivu. Preferiram “Pan” pet puta. Poslije pečenog pijem plavac. Primjećujem promjene ponašanja prouzrokovane pićem. Pretjeruješ, previše piješ! Prigovara partnerica. Poslije ponoći polazak. Pođite pješke, prošetajte, predlažu prijatelji. Ponosno, poput pauna, prilazim peglici. Pokret! podviknem. Putem problemi, peh, prometna policija. Policajac pozdravi pa pristojno pita prometnu. Primjećuje pripitost. Predlaže puhanje. Pušem, pušem, pa popušim! Podosta promila preko propisanog. Prekršaj plaćam papreno. Parkiram peglicu pokraj puta pa polako pješke. Posrćem pijano, par puta povratim. Ponižen, posramljen, praznog portafoja, primam premilu partnericu pod pazuh. Pred posteljom promucam, ponovno postimo! Pretpostavljam privremeno.''

wink

kod nas se kaze "ako riba ne moze da smuva saobracajnog policajca, onda nije riba."
tako bolje da stavis na avatar neku rugobu.... sa viskom kilograma...
...
Svoju stvarnu sliku stavljam samo subotom Tonguelol
a šta se ovdi radi?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:26 am.