Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ah zvali smo , treba neko drvece da se okreshe za dnevnicu naravno lollol
nemooooooo.. posle s trešnju ne ga skinemo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Umislila si da je on kaubojski pistolj pa samo da puca,ali nije to tako,aj ostav. lollollol
ne mogu tresu mi se noge koliko si opasan Tongue
lollollol

Nikad mu ne izgovarajte ime TRI puta........... lollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
ja se bila zalaufala da ga zovem oooooo Kresh...... te brze na edit lollollol
ne mogu tresu mi se noge koliko si opasan Tongue

nemoj mu to govoriti, svrsit ce u gace od uzbudjenja! lollollol
idi bre Šumco.. sad si ga posramio..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
idi bre Šumco.. sad si ga posramio..Smile))

jesam, sram da mu udje! lollollol
A na dupe izidje! :D
Musmula! lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.