Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ne mozemo pokvariti ljubav, muskarci vole, prema tome nova tema, a zove se LJUBAV JE....
inspirisale me slicice iz blica... Smile)) (ja,ja, citam ja novine)
elem, znaci nema da mi serete, nema ljubavi, sve ljubavi su tuzne, idemo samo pozitivno...LjUBAV JE.....

(http://static-1.mojnet.com/foto4736-9895-44972/ljubav-je-vjecna.jpg)

lol

da vas vidim Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
Ljubav...To je sreca Smile)))
Al za 15 godina Smile

(http://www.demotivacija.rs/media/demotivators/thumb/demotivacija.rs_LJUBAV-JE...-...kada-zaspi-u-njegovom-zagrljaju_135550799586.jpg)
(http://opusteno.rs/poster/2013/01/ljubav-briga-jedno-2929/ljubav-briga-jedno.jpg)
(http://img51.imageshack.us/img51/6613/svetljubav.jpg)
Sto je ljubav?
(Sto kazu djeca stara 4 do 8 godina)

Ljubav je...
Kada te netko povrijedi, cak i kada te netko povrijedi jako, ne places zato sto znas da ce to povrijediti osobu koja je povrijedila tebe!
Mathew, 6 godina

Kada je moja baka imala artritis i nije si mogla lakirati nokte, moj djed joj ih je lakirao iako je i on imao artritis.
REBECCA, 8 godina

Kada djevojka stavi parfem, a decko stavi losion poslije brijanja i oni odu van zajedno i mirisu jedno drugo...
KARL, 5 godina

Kada znas da te starija sestra voli zato sto ti daje svu svoju odjecu i onda ode sebi kupiti novu!
LAUREN, 4 godine

Kada su starija gospoda i stariji gospodin jos uvijek dobri prijatelji iako se znaju dugo vremena.
TOMMY, 6 godina

Kada te netko voli, nacin na koji izgovara tvoje ime je drugaciji!
BILLY, 4 godine

Kada izadjes van i ponudis svoj cips nekome bez da cekas da on tebi ponudi svoj!
CHRISSY, 6 godina

Ako zelis nauciti bolje voljeti, pocni s prijateljem koji ti se ne svidja!
NIKKA - 6 godina

Kada nekom kazes nesto lose o sebi i bojis se da te ta osoba ne ce voljeti zbog toga sto si rekao, a onda te ta osoba iznenadi tako da te zavoli jos i vise!
SAMANTHA, 7 godina

Postoje 2 vrste ljubavi: nasa ljubav i Bozja ljubav. Bozja ljubav objedinjuje obje!
JENNY, 4 godine

Kada mama vidi tatu znojnog i prljavog, ali mu ipak kaze da je svejedno zgodniji od ROBERTA REDFORDA!
CHRIS, 8 godina

Kada decku kazes da ima lijepu majicu iako istu majicu nosi svaki dan!
NOELLE, 7 godina

Nemojte govoriti VOLIM TE osim kada to osjecate. A kada to osjecate, recite to cesce. Ljudi zaboravljaju reci VOLIM TE!
JESSICA, 8 godina

Grliti, ljubiti, reci NE!
PATTY, 8 godina

Kada ti tvoj pas lize lice iako si ga ostavio samoga cijeli dan!
MARY ANN, 4 godine

Kada volite nekoga, oci vam trepcu i u njima vam sjaje male zvjezdice!
KAREN, 7 godina

BOG je mogao reci carobne rijeci da se oslobodi cavala na krizu, ali nije. To je ljubav!
MAX, 5 godina

lol [/img]
Ta ljubav, mož' da bude velika zajebancija. O ljubavi su najviše pisali, pevali, slikali veliki umetnici...a oni su lestvicu postavili vrlo visoko, previsoko. Mnoge o tih opevanih osoba su bile prosečne, bezvezne, obične, mnoge čak nisu ni uzvratile tu ljubav...samo je umetnikova vizija savršenstvo. Zato i mi kada opisujemo ljubav, veoma često koristimo tudže izraze, emocije, iskustva...pa onda u to pokušavamo da se uklopimo...što mnoge čini nesrečnim...i u ljubav razočaranim...

Možete da pokušate i sami za sebe da opišete ljubav...pa onda počne ono, nesebično davanje, apsolutna ispunjenost, učinio bih sve za voljenu osobu, itd...ali to nisu zaista vaša osečanja i iskustva, to su samo fraze. Ko je taj što je učinio "sve" za ljubav? Sad kažeš, pa dobro, nije bilo prilike možda...ali onda probaj da definišeš to "sve"...pa češ vrlo brzo shvatiti da ne bi baš "sve" učinio...a zbog toga tvoja ljubav nije manja...samo previsoko gledaš. Zato je najbolja definicija ta da je ljubav samo reč i ništa više...a ja to razumem tako da ljubav jednostavno nije moguče opisati nikakvim šablonima.

Mala ljubav, velika ljubav, trenutna ljubav, prolazna ljubav, sudbinska, životna, usputna, prava...sve su to prave ljubavi...pod uslovom da su tvoja iskustva, tvoja osečanja, a ne nečija tudža. Što je čovek emotivniji a otvoreniji prema životu...i ljubavi su mu češče. Volite svoje ljubavi onakve kakve jesu, nemojte ih uklapati u tudže emocije i izraze...savršene stvari ne postoje.

Naravno da vas shvatanje svega toga neče poštedeti boli od rastanka, raskida i osečaja ostavljenosti...ali če vas poštedeti od zabluda da vaša ljubav nije velika, nije prava, nije to ono što hočete. Proživite svoje ljubavi, dajte i njima i sebi šansu u životu...ne očekujte tudže ideale dok život prolazi pored vas... wink
stvarno želim da verujem u ljubav
ali me moj racaio nažalost često podseti da je ljubav uglavnom kratkog daha..malo je onih koji ceo život uspeju da očuvaju bar delić te prvobitne ljubavi
Ljubav je samo reč 8)

i ništa više lol
Svi ovi sto pisu protiv LJUBAVI , dali bi sve da budu voljeni , muska posla Smile))) ko ih ne zna skupo bi ih platio roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:23 pm.