Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da te nema trebalo bi te izmisliti, mislem JasminO mism brate, svatash sta ocu ti reknem, ich liebe dich ! lol
samo ti men prozivaj.. al kad mi ugledaš facata u Niš ne znam kako će ti bide..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
ma zabole te taj tvoj u gacke kako ce bidne, ce se pravim da te ne poznavam da se ne brukam pred muza i unuchici a ti nemO odma da objavljujesh toJ u novine bemteuproVesiju twisted
pa neje moguce, nesi joshte mosS izgradijo lol
će izgradi čim pronađe šlem.. negdi mu se zaturio..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
pa na gradilishte ebalogagradilishte lol
Idite preko paMčeva i usput bidnete istranžiraTe 8)
kod men nek secne malko s dupeta i butkica, sve ostalo mi kako treba lol
da te nema trebalo bi te izmisliti, mislem JasminO mism brate, svatash sta ocu ti reknem, ich liebe dich ! lol

Tudi jaz jo imam rada. Tongue
Ma vsi jo mi imamo radi. lollol
Sta se frljas sa slovcA. lol
oklen ti ideja da je Jasmina? meni se predstavila kao Biljana! shock
to ti e oda na radosS ili ti zafalnosS na DamicO lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:43 am.