Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Poshto i vrapci znaju da sam ljubitelj i da praktikujem dotichne plesove, ima li gde u Beogradu da se pleshe salsa,bachata, merengue i zouk? roll
ima tu u mom gradu... dobra je i uciteljica... ima plesno vece jednom nedeljno...
najbilze se kolo uci u Budimpesti... ako sam dobro upucet... lollollol
ne zanima Janu ...kakva je uciteljica ...Shumice .... Smile
ma umem ja to biterni da igram, interesuje me ima li u Bg neki klub ili tome slichno gde se pushta Bachata, salsa, merengue, zouk za ples

kome od ovoga ne zanjishu kukovi taj je operisan od ritma lol
Poshto i vrapci znaju da sam ljubitelj i da praktikujem dotichne plesove, ima li gde u Beogradu da se pleshe salsa,bachata, merengue i zouk? roll

...који си ти психијатријски случај!?! Не верујем да си (тако свестрано образованаWink и за половину плесова чула него, као у оној приповетки...Ј.Стерије-Поповића..."Покондирена Тиква"..."цидела жаба да се коњи поткивају па и она...дигла ноге!!!

...који си ти психијатријски случај!?! Не верујем да си (тако свестрано образованаWink и за половину плесова чула него, као у оној приповетки...Ј.Стерије-Поповића..."Покондирена Тиква"..."цидела жаба да се коњи поткивају па и она...дигла ноге!!!

Sta ovo smrdi?...Opet neka gomna isplivala iz kanalizacije????

((http://s10.rimg.info/332fdd8fc6fd5d99bdf0e304f2a281c3.gif))

Sta ovo smrdi?...Opet neka gomna isplivala iz kanalizacije????

((http://s10.rimg.info/332fdd8fc6fd5d99bdf0e304f2a281c3.gif))

...мора да си дегустирао и пробао чим си већ закључио да се ради о дотичним...!?!

kome od ovoga ne zanjishu kukovi taj je operisan od ritma lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:37 am.