Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Posto se, vidim, Vitez uplasio - da ja otvorim temu...

Gledam ovih dana (i citam) sta se desava pa se ne mogu nacuditi... roll

Ko je od Beogradjana bio na molebanu???
ako ostvare sporazum, ici ce dalje prema integracijama, koje jesu izvesne, kriza nece trajati zauvek.
ako ne, idemo opet iznova u srecne devetdesete....
Posto se, vidim, Vitez uplasio - da ja otvorim temu...

Gledam ovih dana (i citam) sta se desava pa se ne mogu nacuditi... roll

Ko je od Beogradjana bio na molebanu???

ZACRTANOM TRASOM...AL BOLJE JE DA SE VRATI U TRI LEPE lol
ako ostvare sporazum, ici ce dalje prema integracijama, koje jesu izvesne, kriza nece trajati zauvek.

...bez zadnjih misli: što bi Srbi bili srećni da tako mogu razmišljati...tako je bilo i kad je Milošević smjenjivan, pa rasturiše Srbiju, priznaše Kosovo ti isti što su obećavali smirivanje...i poslije kad smo u Hag slali sve što su tražili - sve Srbe osudiše, sve ostale oslobodiše (kad Srbi pucaju, onda su nastradali civili žrtve genocida...kad drugi pucaju, onda su nastradali civili kolaterarna šteta...) :?

...ovdje će biti ovako dok Srbi ne odluče da po cijenu totalnog izolacionizma prave sebi državu po svojoj mjeri: tuđe nećemo, svoje ne damo!...što drugi narodi sebi dozvoljavaju i koja prava drugi narodi sebi prisvajaju - ni mi ne smijemo sebi dozvoliti da ikad odustanemo od toga...a uzdati se u druge (EU pogotovo) da će nam kakav boljitak donijeti, bolje odmag svi kolektivno da se vješamo...ovaj narod su dosta dugo zaluđivali i varali kojekakvim nadama...i tako će dovijeka, što se njih tiče... :?
rum_punch(manki)live.com

...bez zadnjih misli: što bi Srbi bili srećni da tako mogu razmišljati...tako je bilo i kad je Milošević smjenjivan, pa rasturiše Srbiju, priznaše Kosovo ti isti što su obećavali smirivanje...i poslije kad smo u Hag slali sve što su tražili - sve Srbe osudiše, sve ostale oslobodiše (kad Srbi pucaju, onda su nastradali civili žrtve genocida...kad drugi pucaju, onda su nastradali civili kolaterarna šteta...) :?

...ovdje će biti ovako dok Srbi ne odluče da po cijenu totalnog izolacionizma prave sebi državu po svojoj mjeri: tuđe nećemo, svoje ne damo!...što drugi narodi sebi dozvoljavaju i koja prava drugi narodi sebi prisvajaju - ni mi ne smijemo sebi dozvoliti da ikad odustanemo od toga...a uzdati se u druge (EU pogotovo) da će nam kakav boljitak donijeti, bolje odmag svi kolektivno da se vješamo...ovaj narod su dosta dugo zaluđivali i varali kojekakvim nadama...i tako će dovijeka, što se njih tiče... :?

Sve ovo sto si napisao, samo dokazuje da imate lose vodje. Nije resenje izolacija, vec internacionalizacija.
...šta da radim ako se složim s tobom, da se ubijem?...da se svi Srbi poubijaju da bi drugima proširili životni prostor zato što sami namaju dobre vođe?...nešto tu ne štima... 8)
rum_punch(manki)live.com
Petar II Petrović Njegoš - Gorski Vijenac (odlomci)
...šta da radim ako se složim s tobom, da se ubijem?...da se svi Srbi poubijaju da bi drugima proširili životni prostor zato što sami namaju dobre vođe?...nešto tu ne štima... 8)

Procitaj danasnji Blic i reci mi, zar se u Srbiji ne placa porez za grobno mesto? Zaro to radimo samo mi Vojvodjani? Zar nas i na taj nacin pljackate skoro jedan vek?
Maj je a ja sam jos sokiran cinjenicom da je zimus radio apelovao na Beogradjane da ociste sneg pred svojim kucama jer em je zakonska obaveza, em je lep gest. Pa moja deda i baba su ustajali u 5 ujutru da bi ocistili sneg pred svojom kucom, da bi radnici mogli da odu na posao do fabrike.
Mislim nesto jako ne stima i stvarno ne razumem zasto sve uzimate da ste zrtve, kada smo taoci ovog sistema vec 20 godina. Sto nas lepo ne pustite da odleprsavimo pa da zivimo kako znamo i umemo?

8)
Supermen trazi posao u Srbiji!

Ja bih te zamolio da prestanes da mi se nabacujes na pp... Ne volim ta muvanja a i ne zanimas me...

Ja bih te zamolio da prestanes da mi se nabacujes na pp... Ne volim ta muvanja a i ne zanimas me...

NEMA MI ZIVOTA BEZ TEBE..... lollollol
.....Sve ovo sto si napisao, samo dokazuje da imate lose vodje. Nije resenje izolacija, vec internacionalizacija.

...ово може да натрабуња само...ОРДИНАРНИ ИДИОТ, ПАТОЛОШКИ ИМБЕЦИЛ ГЛОБАЛИЗМА И СМРДЉИВА АМЕБА СА МОЗГОМ ПАРАМЕЦИЈУМА!!! Као да читам велике "филозофије" једног перверзњака..."Ако треба да прогуташ три жабе, највећу прогутај прву"...чак му и улицу дадоше у Бгд-у а ја му не бих дао ни две нацртане овце да чува! Него, паметни имбецилу, где покупи сво "знање" овог Света и како себи узимаш за право да ТИ...ОРДИНАРНИ ИДИОТЕ...делиш СРБИМА "савете" шта им је чинити?!? Боље би ти било да умукнеш, торњаш се у П.М....то јест...ИНТЕРНАЦИОНАЛИЗУЈ СЕ...бежи из Србије јер, још само краће време ће мо имати стрпљења са таквима као што си ТИ! Иди мало у..."лијепу њихову"...(претпостављам да ти је она...матицаWink па тамо пропагирај ове своје мудрарије...окачили би те на Тргу некаквог Бана Кретенчића...а нас, СРБЕ, остави да се "патимо" и злопатимо и без твојих мудовања...ИМБЕЦИЛУ И ПАРАМЕЦИЈУМУ, СМРДЉИВИ ГЛОБАЛИСТО (ако си уопште и чуо за овај појамWink...морао би најпре да добро познајеш менталитет Срба па да им онда делиш "савете"...јер, барем од таквог блебетала савет им не треба...пун им је КУ...ФЕР таквих мудраца и пајаца!!! .....ШЛУС СОТОНО!
Cika Mico smiri se!Hoces da podelimo tablu bendzamina uz pivo?

roll

Posle ima samo da pevas-Ja verujem da letiiiiiiiim.....ja verujem da mogu dotaci nebo... lol
DOBIO JE PORCIJU !!!

roll

ON CE MENI DA MU NE PISEM lollollollol

8)
Državni posao 7.epizoda - MERE ŠTEDNJE .....KRESE,KRESE! lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:50 am.