Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Cesto sam se pitala, a, danas kao majka tri adolescenta, jos i cesce...sta se zbilo s udvaranjem? Gde je nestala misterija zavodjenja?

Zasto se sve svodi na to, posalji mi sliku, onda cu da ti kazem sta mislim o tebi, ili, a'e na skype da ti vidim ''figuru'' pa da se zaljubim... rollrollroll

Mislim da sam se obratila na pravu adresu, ocekujem svoju SAVETU da mi na neki, nefrojdovski iliti savremen' nacin, objasni sta je to sto je unistilo ono sveto, a to je ''ROMANTIKA''?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
tehnologija je otuđila ljude facebook zamenio čari zavođenja mladi se "upoznaju" na jedan neprirodan način. Pohvala za dobru temu wink
Cesto sam se pitala, a, danas kao majka tri adolescenta, jos i cesce...sta se zbilo s udvaranjem? Gde je nestala misterija zavodjenja?

Zasto se sve svodi na to, posalji mi sliku, onda cu da ti kazem sta mislim o tebi, ili, a'e na skype da ti vidim ''figuru'' pa da se zaljubim... rollrollroll

Mislim da sam se obratila na pravu adresu, ocekujem svoju SAVETU da mi na neki, nefrojdovski iliti savremen' nacin, objasni sta je to sto je unistilo ono sveto, a to je ''ROMANTIKA''?

Ja mislim da ima romantike jos uvek, samo su neki ljudi operisani od nje, totalno..ali medju mladima, iako postoji fb i sva cuda, ima i romantike, veruj mi Smile))
ja isto kao majka i to muskog deteta, mislila sam da je stvarno mrtav hladan, ali jok, to je samo maskica mala, isto tako sam i tetka jednog malog seronje koji se zaljubio do usiju i nema da on ode negde a da se ne seti devojcici kupiti neki pokloncic, ... ima Nenka romantike, samo smo mi omatorlile, nama se muzevi vise i ne trebaju udvarati...imaju nas...zdravo na gotovo... niti se trude niti ih briga, ali uvek se nadje neko drugi koji ce se udvarati i flertovati, pa situacija i nije tako losa WinkSmile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Lep POST, ali...... :o

Ovo ne lici na Tebe (da pitas) jer....
Geni nasledjeni od oca i majke Ti daju SVE odgovore, a ovi "forumasi" mogu samo da Te zbune.... :?

Zavodjenje nije samo umetnost vec i potreba "jaca" i od same hrane... arrowidea

Ono ne nastaje pre osvajanja, vecma je trajno i zavrsava se samo "gasenjem" neurona i tek kad preuzmemo dušu za dalji transport..... evil

Evo iako si odrasla, tvoju majčicu još "zavodim".... twisted
Pa, ovako... ako nema inspiracije, nema ni romantike. Smile
Ja mislim da ima romantike jos uvek, samo su neki ljudi operisani od nje, veruj mi Smile))
ima Nenka romantike, samo smo mi omatorlile, nama se muzevi vise i ne trebaju udvarati...imaju nas...zdravo na gotovo... niti se trude niti ih briga, ali uvek se nadje neko drugi koji ce se udvarati i flertovati, pa situacija i nije tako losa WinkSmile)))

Situacija je itekako losa, situacija je ALARMANTNA!
Zasto draga da tamo neki ljigavac, koji ti nije muz, iskazuje neku sablonsku romantiku i pokusava da dobije ono sto tvoj muz uzima, kako ti rece ''zdravo za gotovo'', zar to nije ponizavajuce i omalovazavajuce? Zar ces ti kao zena, koja ceni nesto (prvensveno sebe) da prihvatis takvu kompenzaciju? rollroll
I zasto je svim muzevima BLAM da iskazu, mimo osmog marta, godisnjice i rodjendana (i to nekako jedva) neku naklonost i pokazu ono sto su pre bezbroj godina, dok nisu dospeli na vrh tvojih prioriteta, samim tim sto nosis njihovo prezime? evil
Pa, ovako... ako nema inspiracije, nema ni romantike. Smile

Svakom svoje:

materijalnom telu je potrebna inspiracija:
(pogled, dodir, šapat-zvuk....ecc)

-duhovno traži:
romantiku (zavodjenje), maštu.......

Meni si dovoljna i Ti i posle 33 godina "braka".... oops 8)
Auuu, pa ja sam se udala kao dete... lollollol

Tako je "sunasce " drago,
zaveo sam Te jos dok si bila "zigot" (daklem nije slucajno ime na Z slovo)... :o
istina kad si porasla i sazrela, dao sam oprostaj, jer mora da vidis kaki bi Ti život i s drugima bio... roll

Ljubav je davanje, a ne uzimanje.... 8) :D
Tehnika i teHnologija je kriva za sve.

Nekad su ljudi prelazili i po deset dvaes kilometara dnevno i to pešice samo da bi se videli sa svojom dragom, pod uslovom da je puste mama i tata.

Ova deca danas mnogo brže žive.

Već sa dvanes ili trines godina počinju da izlaze, sa četrnes ili petnes godina se već uveliko seHaju, nema više ni ljubavnih pisama, pa nerviranja i cepanja Artije ako ti se ne sividi napisano, nego postoje SMS poruke, a na internetu već imaju unapred spremljene i pripremljene izjave ljubavi koje samo preuzmeš i kopiraš.

Što se brže živi to se ima manje strpljenja, ljjudi se nekako brže i troše.

Sve ti je to uzročno - posledično povezano Nenkice Moja.

Ma dobro, 'ajde da ne krivimo tehniku za sve, zar su bas svi ljudi neželjni čežnje? Zar nikom nije do isčekivanja? Mozda je ovo doba u prednosti, jer golubovi su se ulenjili, ali, zašto sve mora biti tako transparentno...pokušavam da svoju decu ubedim da slika ne govori 1000 reči, da ipak reči izrečene, nađu put do srca...Ma...možda me neki ne shvataju, ali, verujem da je većina onih koji me itekako podržavaju, samo nemaju reči da opišu to stanje, možda će postovati neku sliku... rollrollroll
čim dođe proleće će dođe i taJ romantika.. sačekaj još koi mesec, dva, pet..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

zaveo sam Te jos dok si bila "zigot" (daklem nije slucajno ime na Z slovo)... :o
istina kad si porasla i sazrela, dao sam oprostaj, jer mora da vidis kaki bi Ti život i s drugima bio... roll

A ti si uzeo sebe od mene... eto kakI si... cryTongue
Umesto da mi se das. :D
čim dođe proleće će dođe i taJ romantika.. sačekaj još koi mesec, dva, pet..Smile))

Sreca pa sam strpljiva....
Sta bi' ja bez tebe, moj meteoroloze vedrine! lollolSmile

.....godina wink

A ti si uzeo sebe od mene... eto kakI si... cryTongue
Umesto da mi se das. :D

auuuuuuuuuuuuuuu...... shock

Pa jednom se prepustih u potpunosti i Bog nas "kazni" sa ovim leptirkom (post iznad)...

em lepa na mamu, em pametna .... 8)
Nisam smeo vise reskirati, jer moze se desit da sledece te osobine povuce i na tatka.... :o

auuuuuuuuuuuuuuuu.... kako bi to tek bilo..... arrowideatwisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:34 pm.