Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Juce je u vestima udarna vest bila da je Andjelina Dzoli zbog povecanog genetskog rizika od raka dojke, dala da joj se odstrane obe dojke. Prica se kako je to hrabar potez i otvorene su mnoge diskusije na temu raka dojke i jajnika, najcheschih oblika raka od kojih zene oboljevaju. Postoji jednostavan test koji otkriva vase genetske predispozicije za dobijanje raka. Da li bi ste ga uradile? Meni lichno sve to deluje malo paranoichno, zbog verovatnoce da ce neko dobiti kancer se ne odsecaju delovi tela nego se ide cheshce na kontrole kod doktora, ili? Mnoge zene ce se sada, videvshi da to i filmske zvezde rade, odluchiti za taj korak,koji opet ne shtiti od raka 100%, ni neznajudi da ce Andjelinine grudi biti sacuvane ukljuchujuci i bradavice i u njih ce ugraditi silikon tako da ce ona imati lepshe i vece grudi nego pre ove intervencije. Shta je sa ostalim zenama, normalnim zenama koje ne zaradjuju hiljade eura(dolara) i koje ne mogu sebi da priushte nove grudi a vec postojece su radi prevencije odstranile? One ce nositi oziljke i u javnosti glumiti srecne zene jer su uchinile "pravi" potez i sada mozda nece dobiti rak ( koji verovatno i bez tog odstranjivanja ne bi dobile). Sve se neshto mislim da ja odem da mi odseku noge jer cu mozda sutra da padnem i oderem kolena roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:10 am.