Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko znate o toj zemlji, njenim ljudima. Jeste li bili tamo? Mislim da je ono sto je bilo u mnogom proizvod nepoznavanja, iako smo ziveli u istoj drzavi slabo se poznajemo. Sta forumasi misle zanima me?
Tamo zive bosanci sa hercegovcima ... i to bi bilo to.
Postoji li neka bogata istorija?
A smijemo li mi domaćini da ostavljamo kometare wink

(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/36968_1353156147932_5873504_n.jpg)

ukratko lolwink
Koliko znate o toj zemlji, njenim ljudima. Jeste li bili tamo? Mislim da je ono sto je bilo u mnogom proizvod nepoznavanja, iako smo ziveli u istoj drzavi slabo se poznajemo. Sta forumasi misle zanima me?

Bio pomalo u nekim mestima pa da kažem utiske.........Maslovare divni ljudi i domaćini.........Vrtoče takođe sjani ljudi........Banja Luka restoran obelix domaćin,za ocenu od 1 do 10 dobija ocenu 15,genijalac,takođe i Klašnice,Glamočani,Laktaši,Zalužani...Prijedor nemam reči za ljude kako su divni............Malo i "onaj deo" Visoko Za Seada je malo reći da je predivan lik(što za starijeg sina ne mogu reći) a takođe i mlađi sin isto dobar momak.............a najbolje sam se proveo u Čelincu tamo smo pili nektar ceo dan i noć i sutradan nas jedva pustili da odemo kući lollollollol
ja cu ovog leta u Mostar, Sarajevo.
posle rata nisam bio, bas me interesuje, kolika je promena.

Bio pomalo u nekim mestima pa da kažem utiske.........Maslovare divni ljudi i domaćini.........Vrtoče takođe sjani ljudi........Banja Luka restoran obelix domaćin,za ocenu od 1 do 10 dobija ocenu 15,genijalac,takođe i Klašnice,Glamočani,Laktaši,Zalužani...Prijedor nemam reči za ljude kako su divni............Malo i "onaj deo" Visoko Za Seada je malo reći da je predivan lik(što za starijeg sina ne mogu reći) a takođe i mlađi sin isto dobar momak.............a najbolje sam se proveo u Čelincu tamo smo pili nektar ceo dan i noć i sutradan nas jedva pustili da odemo kući lollollollol
shockshockshockshockshockshock uuuuuuuuuuuuuu JBT!!!! shockshockshockshock
Cekajte, idem i ja!!!

shockshockshockshockshockshock uuuuuuuuuuuuuu JBT!!!! shockshockshockshock

mali je svet, a? da ti pricam, ne bi verovala! :D :D :D
Sve sto me interesovalo u Bosni i Hercegovini vishe Hercegovini sam videla,jedino mi zao shto ne obidjoh Sarajevo i Banja Luku al nikad se ne zna shta zivot nosi, mozda i odem i s brojkom 160kila pojedem cevape i pitu razvijushu na Bash Charshiji, a TSJ me povede u razgledanje Banja luke wink Mostar je grad u koji kad se udje ( muslimanski deo) je kao da ste ushli u pesmu Emina Alekse Shantica " Sinoc kad se vracah iz topla Hamama, prodjoh pokraj basche staroga Imama, kad tamo u bashchi u hladu jasmina, s ibrikom u ruci stajashe Emina, ja joj nazvah selam jes tako mi dina, nece ni da chuje lijepa Emina, vec u srebren ibrik zahvatila vode pa niz bashch djule zaljevati ode.......s grana vjetar duhnu, pa niz pleci puste, rasplete joj one pletenice guste......zamirisa kosa ko zumbuli plavi, a meni se krenu burulet u glavi.....zamal ne posrnu mojega mi dina a meni ne dodje lijepa Emina, samo me je jednom pogledala mrko, al neka je alchak shto za njome crko, niti haje alchak shto za njome crko, ashik ajsha ja basha, konja jashe subasha, po bashchi se shece a plecima krece ni Hodzin mi zapis nishta pomoc nece, ja kakva je pusta ...............stid je ne bi bilo da je kod sultana....

Ja bih ovom prilikom citirao narodnog heroja Jova Kapicica:

"Ko želi rastakati Bosnu, dabogda se on rastakao."
samo za mog druga Morskog Ranko Slijepcevic, Trebinjska

e koliko sam samo puta preshla preko istog 8)

e koliko sam samo puta preshla preko istog 8)
zivela sam pored njega, pila kafu na balkonu s pogledom na njega,vodila decu u shkolu preko njega,ishla na posao preko njega, i put do grada je vodio preko njega, i prvog Blavora sam videla na putu do posla prelazeci preko Arslanagica mosta, volim taj most :?
Volio sam ga i ja dok sam zivio u drugim gradovima...

Sad mi sve ide na Q... Tongue
Bosanci, bar one koje ja poznajem, divni ljudi... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:45 am.