Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta je ono za vas. Ko je vas prijatelj, koje vrline ga krase? Jeste li se razocarali i zbog cega u nekoga za koga ste bili uvereni da vam je prijatelj? Da li neko sa foruma moze biti ili vec jeste vas prijatelj?
cu da doooooooooooobro razmislim pa ti napisem elaborat wink

P.S. na forUMcetu ima divnih ljudi! wink
Cekajte, idem i ja!!!
Slozio bih se sa konstatacijom..Ima predivnih ljudi ....I meni mnogo dragih sa kojima volim da pisem i zezam se...

Ali postoji jedna clanica,za koju mogu da kazem da mi je i prijateljica,koja zna sve o meni...I na ciji nagovor sam i dosao na forumSmile
Slozio bih se sa konstatacijom..Ima predivnih ljudi ....I meni mnogo dragih sa kojima volim da pisem i zezam se...

Ali postoji jedna clanica,za koju mogu da kazem da mi je i prijateljica,koja zna sve o meni...I na ciji nagovor sam i dosao na forumSmile

cu da joj kupim cokoladu! :D
Cekajte, idem i ja!!!
Sta je ono za vas. Ko je vas prijatelj, koje vrline ga krase? Jeste li se razocarali i zbog cega u nekoga za koga ste bili uvereni da vam je prijatelj? Da li neko sa foruma moze biti ili vec jeste vas prijatelj?

Među drugovima nema tajne
Među drugovima nema svađe
Čak i neke stvari beznačajne
Među drugovima lepše su i slađe

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači
Zajedno smo lepši
Zajedno smo jači

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači
Zajedno smo i lepši i jači

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači
Zajedno smo lepši
Zajedno smo jači

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači

Među drugaricama nema tajne
Mada vrlo često ima svađe
Drugarice su najčešće sjajne
Al' i tužibaba poneka se nađe

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači
Zajedno smo lepši
Zajedno smo jači

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači

Svi treba da znaju
Šta drugarstvo znači
Zajedno smo lepši
Zajedno smo jači

Na forumu mogu reci da bas i nema nekog prijateljstva, sve dok se zeza svi su nasmejani, a ako se iznese neko malo ozbiljnije miljenje svi te nesto osudjuju... tako da za zezanje su ljudi ok, a ako se nadju u necemu o cemu se pise, momentalno nastaje sukob, jer niko ne moze da shvati da svi mi imamo razlicita misljenja (sto ljudi sto cudi, sto zena dvesta (.)(.))))

wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kada mi neko kaze da ne pisem na njenoj temi,naravno da se necu zezati....A to izreceno sa njene strane nije bilo zezanje i sala...

cu da joj kupim cokoladu! :D

Ona je kao i ja...Mnogo voli slatko....I meni da kupis jednu..Od 300 gramaSmile
Kada mi neko kaze da ne pisem na njenoj temi,naravno da se necu zezati....A to izreceno sa njene strane nije bilo zezanje i sala...

Ko tebe dir'o? shock

'ocu, kupicu vam dvije od po 1m Tongue , a njoj i jos jednu od 300g wink
Cekajte, idem i ja!!!

Ko tebe dir'o? shock

'ocu, kupicu vam dvije od po 1m Tongue , a njoj i jos jednu od 300g wink

Nek budu uvijene u neku tkaninu...Pa da sasijem nesto..Smile
koju boju zelis? Smile
Cekajte, idem i ja!!!
u mnoge forumske prijatelje sam se razocarao, ispadose vecina slabica.

dva obozavana bica sa ovog i jednog drugog sajta nisu vise medju zivima. moj prokleti peh. cesto ih se setim.

jedine prave i vremenski dokazane prijatelji, koje rado srecem uzivo, kadgod mogu su nell i stormi, od skora i teta ucitaljica.

divan cu prijatelj postati nepozeljnoj, tosamja i bilji, cim se sretnemo i uzivo.

prijateljicu koja mi mnogo srcu draga i sa kojom svakodnevno caskamo i sa kojom delimo sve tajne sam takodje upoznao na ovom sajtu. iako se nismo jos nikada sreli, ocekujem da ce nase prijateljstvo potrajati dozivotno. slicni smo i mnogo se volemo.

nada mi je i dalje da se zenim sa ovog sajta. e, pa videcemo! :D
vidis ti kolega, veli da mu sve lijepo stoje :D

i ja mu vjerujem!!! wink
Cekajte, idem i ja!!!
vidis ti kolega, veli da mu sve lijepo stoje :D

i ja mu vjerujem!!! wink

Na sta li se ovde misli? :? rolllol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:06 am.