Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tema o ženama sa crnom kosom(makar i farbanom) posvećena je jednoj divnoj Gordani lollollol

Na ovoj temi je zabranjeno svađanje!!!!
zena ti beshe Gordana? Pohvaljujem bata Zare svaka ti chast! Da u chast svoje zene i ti na forumE temu otvorish, to je baja a ne ko neki ovdi, teli bi preko pite pogachice winklol
Ovo je Gocina tema i posvećena je svim divnim crnim ženama sa njom na čelu........moja žena se drugačije zove i zato ne provociraj na ovako divnoj temi!!!!
ebi se ti tako malo nadrkan i idi se istresaj na nekog drugog,ne moz chovek ni da te pohvali a da ne zaseresh twisted
Ija sam crn!Jel to onda znaci da je tema i moja? :D
Vispi ....sevaj sa ove moje teme .... lol
ebi se ti tako malo nadrkan i idi se istresaj na nekog drugog,ne moz chovek ni da te pohvali a da ne zaseresh twisted

Rekoh lepo bez svađe na temi........ako nemaš šta pametno da kažeš ondak sevaj.......plavušo wink
Ceo dan me jure! Prvo panduri, pa seoski kerovi...sad i ti cry

Rekoh lepo bez svađe na temi........ako nemaš šta pametno da kažeš ondak sevaj.......plavušo wink

seronjO twisted

seronjO twisted

Volim i ja tebe lol malecko lol
Alo dame! Nije vam ovo buvljak pa da se prepirete oko tanga gacica 3 para za 100 dinara! rolllol
usrase mi temu jos na prvoj stranici .... rolllol
Tako je!Sram bilo Zareta i Blondi :?
izvini Goco, nishta protiv tebe nego mi ide na zulj onaj nadrkosh 8)
Pored Goce crnke su i TSJ,Kontrašica...........divne osobe........ lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:07 pm.