Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko ja imam uvida u dešavanja na sajtu naziv ne odgovara dešavanjima i mogućnostima za upoznavanje.
I tih razloga odlučio sam da forumašima predložim da smislimo neko novo ime sajta, koje bi više odgovaralo onom što on u stvari jest.

Predlažite, budite kumovi...... ne očekujem vašu ozbiljnost, samo da znate :D

Dođite iskenjajte se u što većim količinama i ugasite komp.i mozak će vam biti lakši za količinu izbačenih bljuvotina na sajtu...........što više kenjaže ovde to manje u reali,ljudi oko vas će misliti da ste zlatni a na sajtu vas zabole ko šta misli.
moj predlog da ostane samo forum a ostalo ukinuti :D

Ja bih ukinula ono balavljenje i prijatelje :D
Cekajte, idem i ja!!!
shock di ćeš prijatelje ukidati?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Ma da ko je vido leba od prijatelja roll

Ja bih ukinula ono balavljenje i prijatelje :D

a zato ti ne odgovaraš na moje poljupce tamo :D
Zarulence....pa zasluzio je cOek Tonguelolwink

svi njegovi profili na ovom sajtu su dovoljan razlog
lolwink
shock di ćeš prijatelje ukidati?..Smile))

nemo'da me kritikujes babo edna lollol

Kako da turim nekog u prijatelja pa ga muFam, nema smisla ...rekao bi TaMtal SmileSmileSmile
Cekajte, idem i ja!!!
e dobro ti e i kazo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Zarulence....pa zasluzio je cOek Tonguelolwink

svi njegovi profili na ovom sajtu su dovoljan razlog
lolwink

Ti bre nesi odpalila shock ........tebe ću da postavim za mudoratora kad se bidne zvao tako kako si ti lupila evil
a el mogu ja jo5 da bidem admin?..Smile))
Donna..

– Meryl Streep
sad sam u zabuni..ili jesam ili nisam odlepila lol

moze damicO ondaK kad ja budem muderatorKa lolwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:50 am.