Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Devojcice ce konacno moci da piske stojeci

(http://www.svetplus.com/images/vesti/235824098.jpg)

Pipipop je silikonski dodatak ženskom rublju koji ženama omogućava da piške stojeći, poput muškaraca.

Drage dame, verovatno ste nebrojeno puta imale problem kada je u pitanju mala nužda. Bilo zbog higijenskih ili nekih drugih razloga. E pa, problemima je došao kraj jer je patentiran "Pipipop".

Silikonski dodatak koji se zalepi veš i omogućava ženama da mokre stojeći i da pritom ne moraju da skidaju sav veš sa sebe. Proizvođač kaže da je namenjen ženskim osobama od 15 do 70 godina.

"Pipipop" možete kupiti u nekoliko veličina, dobićete ga u plastičnoj kesici na kojoj se nalazi uputstvo za upotrebu. "Pipipop" se može koristiti nekoliko puta dnevno, a moguće ga je prati ručno ili u veš mašini.

Kako se koristi:
1. Pažljivo izvucite "Pipipop" iz kesice
2. Postavite Pipipop ispod rublja
3. Povucite silikonski deo Pipipopa, blago raširite noge, "nacentrirajte" ... i dalje znate i same.

Drage moje formasice sta vi mislite o ovome lollollol
bezveze :o

heheheh, samo cekaj da cujes Tantalov komentar lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Ma ovo je skroz shit.......kateter je zakon(već sam pisao negde)napuniš kesu i frljneš je sa terase nema trčanja do wc-a :?
Jos ,ako padne nekom na glavu milina bozja he he lollollol
Jos ,ako padne nekom na glavu milina bozja he he lollollol

Recimo "omiljenom" komšiji roll
e sad će da vidimo ko ostavlja podignutu dasku na WC šolji roll

ludog li sveta
Ja je ne podižem......uglavom je zapišam 8)
Pravilo desne šake:

Tresi koliko hoćeš, jedna kap u gaće mora.

Mislim da sad imate priliku da naučite fiziku. :D :D :D
Ja ne tresem(pošto kad to radim svršim)uglavnom obrišem toaletnim papirom vrh wink
xaxaxaxaxaxa da mi je tvoj mozak na 5 minuta.. lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

ajde ne laži..odakle ti u poljaku wc šolja

ajde ne laži..odakle ti u poljaku wc šolja

Pa zapišam trougao roll
gde si ovo nasla Sladjano umreh od smeha lollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:28 pm.