Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovih dana se na nekim temam pominju osobe koje su promenile nik.

Nikada nisam dobila zelju da promenim nik. Mozda zato i ne razumem tu pojavu.

Zasto ljudi dodju uopste u situaciju , ili dobiju inspiraciju, ili pozele da promene nik?

Zasto neki likovi imaju vise nikova? I sa svim tim nikovima ulaze na jedan isti forum?

Ima li neko objasnjenje za sve ovo? Ili ce se oni sami oglasiti i objasniti? rollroll
Jelena12345 = Blebetusha wink

KAda sam osjetila zasicenje forumom i uopsteno sajtom, a uvidjela sam da imam nekih drugih obaveza otisla sam. Nisam pisala zalopojke i oprostajna pisam.
Kada sam pozeljela vratiti se to sam i ucinila, a i od prvog dana sam rekla da sam ja ta ista osoba Smile
Ja sam imala ranije nick sweet-una,ali sam se nesto zbunila pa sam ga promenila u sweet_una roll
i tako..... wink
razlika je bila u crtici,ali ipak je razlika lollol 8)
MirjanaX-Malinica24-Malinica23

Za prvi sam zamolila adminku da ga promeni jer sam u medjuvremenu ostarila za celu godinu, pa je dr.love bio zbunjen, govorio je da vise ne poznaje Malinicu23.

Malinicu24 sam izbrisala u trenutku ludila, i nije bilo sanse da je aktiviram ponovo, a veruj mi da sam se trudila na sve moguce nacine.

I tako...nasledila sam MirjanuX, ali ako ikako uspem da aktiviram Malinicu eto me opet, mozda do tad bude i 25
i kad bih hteo da promeni nik ne znam kako bih se nazvao Unhappy a i navikao sam se na njega lol
na drugim sajtovima mi je nik AcaNik jer je Aleksandar uvek zauzet
Pametnije je cutati lolwink

Ja sam odlazila i vracale se sa istim NIK-om :D
nikada nisam imao zelju za menjanjem nika...nekada davno sam bio zagor gde god sam se logovao...eto sada sam simche
Nisam menjala nick, niti imam dupli. Ako bih to uradila bio bi Vockica ili Svevockica. lol To ste mi vi kumovali winkoops a meni se dopalo wink Doduse, za Svevockicu, kum je BR Smile i bas nedostaje moj kum. Unhappy
Sta sad da menjam,boja bi me odala! wink
Da, za Jelenu12345 svi znamo, i ti to nisi krila, kao sto i sama kazes. Isto vazi i za MirjanuX. Stasi i tuti su vredne svakog postovanja (moj nakolon wink [kakav bi muskarac bila wink ]) ali, primetili ste i sami sigruno da se to stalno provlaci ...promena nika.

Nisam ga ni ja nikada promenila, niti osecam potrebu za tim, zato i pitam.

Bako, volim tvoj smisao za humor tako da necu nista ni pitati. Uverena sam da se poznajemo uzivo da bismo se veoma lepo slagale ;-) Moje je misljenje, naravno Smile
[kakav bi muskarac bila ])

April, hvala tebi na lepim recima. Malo je pazljivih muskaraca uopste, a posebno ovde. Sorry muskarci, takav sam dojam stekla, mozda i gresim.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.