Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Promena nika
Iskreno Tuti, ne mogu da dam sebi prava da komentarisem muskarce sa ovog foruma.

Sa veoma malim brojem muskaraca sam bila u nekom kontaktu. Ne racunam na one 2-3 PVT poruke koje razmenis sa pojedinim clanovima. Posto je BR jedan od trojice, a nije prisutan, njemu sve pohvale. Ostalu dvojicu ne zelim da imenujem ni da komentarisem. Mozda oni jesu pazljivi, a mozda i nisu. Ja ne umem bas da procenjujem ljude na netu oops Iskreno, zbog svog velikog nepoverenja, i da ne bih sebe dovodila u raznorazne nesporazume i konflikte, lakse mi je da se uopste i ne upustam u neki "kontakt", ili poznanstvo. Puno neverice u meni kada je poznastvo sa neta u pitanju. I to je jace od mene oops Ovaj poslednji je kao ok za druzenje, tako mi se cini. ALi, ja i dalje ne verujem svemu izrecenom. A dokle je god takvog osecaja u meni...ne vredi, sve i da hocu oopsoops

I moji kontakti su vrlo mali, uglavnom ovde na forumu. Tu i tamo razmenim neku poruku, ali to je zanemarljivo. Izuzimam osobe s kojima kontaktiram duze vreme, ali medju tim osobama malo je muskog sveta. Ne da nemam poverenja ili da se plasim necega, jednostavno je tako. Tako funkcionisem ovde i ne zalim se, lepo mi je.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:06 am.