Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jedna dama je napisala da hoće da se druži samnom u forumu, pa je moje pitanje kako ja to dsada mogu nju da pozovem u ovaj forum na druženje????
Ovako,velikim slovima moraš kad zoveš nekoga: DAMOOOOOOO
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
A najsigurnije ti da dozoveš damicuuu
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Upropasti mi covek priliku da se ogrebem za pivo roll :?
ma nemam vremena za druženje u forumu..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Jedna dama je napisala da hoće da se druži samnom u forumu, pa je moje pitanje kako ja to dsada mogu nju da pozovem u ovaj forum na druženje????

E mučeniče bolje skoči s te planinčine na glavu........nego ovde da se družiš :?

Vidis Ti ove raspustene, nekulturne bande!? :D

Dobro Ti nama dosao! Smile )))

Damu pozovi na bilo koji nacin da dodje na forum, ako vec nije, ali to znaci da ce da se druzi sa svima nama a ne samo sa Tobom Smile. Dkle ne postoji opcioja da pozoves nekog na forum wink
Cekajte, idem i ja!!!

Vidis Ti ove raspustene, nekulturne bande!? :D

Dobro Ti nama dosao! Smile )))

Damu pozovi na bilo koji nacin da dodje na forum, ako vec nije, ali to znaci da ce da se druzi sa svima nama a ne samo sa Tobom Smile. Dkle ne postoji opcioja da pozoves nekog na forum wink

a što si se ti to meni zbunila.. milence pilence moe..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
shock nije do mene, do noktiju je oops
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:04 am.