Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kao i uvek sam nesrecno zaljubljena,jer koo se meni svidja ja mu se ne svidjam a kome se ja svidjam on meni ne i tako :D ne znam sta je problem jer moj fizicki izgled sigurno nije Smile Promenila sam se mnogo kao sto vidite.da li da se farbam u plavo?ili neku drugu promenu da napravim?
Sve prave ljubavi su tužne . . . znači, ništa ne menjaj. lol
Pa sreco...izgleda da ces morati da se izboris za svog princa...žensko si pa iskoristi svoj sarm i lepotu...
sloboda življenja....
Kao i uvek sam nesrecno zaljubljena,jer koo se meni svidja ja mu se ne svidjam a kome se ja svidjam on meni ne i tako :D ne znam sta je problem jer moj fizicki izgled sigurno nije Smile Promenila sam se mnogo kao sto vidite.da li da se farbam u plavo?ili neku drugu promenu da napravim?

joj Ance, što se mučiš, pa nije to samo do tebe, ili se šališ! ali ajde, ako si iskrena onda samo mislim da treba bolje da proceniš. Uh, čitava se tu priča vuče-bajka i snežana i zli vukovi i tako! roll

Ance....slusaj iskusnog coveka mozda nesto i naucis... lol

Ponekad pomogne da zaviris u samu sebe Smile
Tacno,ja sam pokusao.Mnogo toga sam otkrio na sebi,pogotovu koliko sam prljav. :?
Oces reci da je SexyAncee prljava ????
Nisam znao da licim na sexy Ance! :D msm znam da sam sexy itd.... :D
Lelleee kakve insinuacije Tongue
Ooo Lepotice Mino,pa jes porasla si,eto već imaš udvarače ništ ne brigaj,će si bude lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ako te ne razume da joj posaljem recnik? roll :D
Kako da me ne razume kad je i ona južnjakinja shocklol
razbira garant Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:22 pm.