Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako upisem medicinu mama ce da mi plati koju god hocu estetsku operaciju Smile sada ne znam da li nos ili gorbju usnu da sredim..Sta mislite?
Bolje da cutim...Ipak sam cisto zlo..... lol
A i ja i ona smo isto godiste a ti nisi!

Brisi! lol
Ako upisem medicinu mama ce da mi plati koju god hocu estetsku operaciju Smile sada ne znam da li nos ili gorbju usnu da sredim..Sta mislite?

Znači, ipak će biti medicina, kad dođe vreme. Baš se pitam koja specijalizacije će te interesovati, ali ima vremena.
A što se tiče estetskih operacija, zasad ti nije potrebna nijedna. Šta će mladoj i lepoj devojci operacija? Ako ti se nekada učinilo da ti usne nisu baš sasvim OK, to je samo zato što si stavila svetao ruž za usne, koji se ne uklapa uz tvoje lice.
Znači, dovoljno je da izbegavaš svetao ruž, a na operacije zaboravi Smile
hm, druga deca jos malo pa zavrsavaju srednju skolu, a ti tek sa 17 polazis u nju, no dobro.....

po meni nista ne bi trebala da "sredjujes" na sebi, lepa si devojka...ali nazalost mozag ti ne mogu operisati, tu bi bilo malo vise posla Winklol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
hm, druga deca jos malo pa zavrsavaju srednju skolu, a ti tek sa 17 polazis u nju, no dobro.....

po meni nista ne bi trebala da "sredjujes" na sebi, lepa si devojka...ali nazalost mozag ti ne mogu operisati, tu bi bilo malo vise posla Winklol
HAHAHAHAHA. . . napokon neko da joj sruci u facu sve kako treba,od reci do reci. . . . . continue. .

ja mislim da je tebi neophodna transplantacija kompletne glave...

Lobotomija.......
Srednja je medicinska i traje cetiri godine Smile faklultet je medicina i ne isspaljujte se kad ne znate Coveka sa telecom glavom sa presmesnom facom i jadnim izrazom lica molim da me zaobidje
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.